Edifier W860NB

Bezprzewodowe słuchawki pozwolą Ci w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Aktywna redukcja szumów skutecznie ogranicza wszelkie hałasy z zewnątrz, aby ułatwić chwilowe odcięcie się od rzeczywistości. Produkt obsługuje parowanie NFC oraz dekodowanie dźwięku za pomocą kodeku aptX. Funkcja Smart Touch umożliwia szybkie sterowanie połączeniami, muzyką i głośnością. Składana konstrukcja zajmuje wyjątkowo mało miejsca w plecaku lub torbie, przez co sprawdzi się w dalekich trasach.
Edifier W860NB

Skup się na muzyce

Technologia Active Noise Cancelling zapewnia całkowitą redukcję irytujących odgłosów, towarzyszących w codziennych czynnościach. Dzięki temu, możesz bez problemu słuchać ulubionych piosenek oraz wczuć się w ich klimat. Niezależnie od wysokiej lub niskiej częstotliwości, dźwięk ciągle pozostaje stabilny, a jednocześnie niesamowicie wyraźny. Czas pracy słuchawek z włączoną opcją ANC wynosi do 25 godzin.

Uproszczona obsługa

W860NB zostały wyposażone w praktyczne przyciski, które pozwalają na możliwość regulacji podstawowych funkcji. Bezpośrednie, dotykowe sterowanie z poziomu słuchawek to przede wszystkim bardzo wygodne, a także intuicyjne rozwiązanie. Wystarczy ruch jedną dłonią, aby zmienić kolejność odtwarzania, głośność lub zatrzymanie/wznowienie utworów według swoich preferencji.

Wszechstronna łączność

Pożegnaj się z zakłóceniami oraz problemami z sygnałem audio, ponieważ wersja Bluetooth V5.0 odpowiada za niezwykle płynny, bezstratny transfer dźwięku. Słuchawki Edifier obsługują system NFC, co oznacza, że są kompatybilne z większością bezprzewodowych, jak i również stacjonarnych sprzętów. Zasięg bezprzewodowego przekazu sięga nawet do 10 metrów, oferując szeroką skalę funkcjonalności bez ograniczeń.

Perfekcyjna jakość dźwięku

Neodymowe głośniki o średnicy 40mm są odpowiedzialne za dostarczanie krystalicznie czystych brzmień. Ponadto, W860NB posiadają uniwersalny zakres pasma przenoszenia od 20 do 20 000 Hz, a więc niezwykle łatwo przychodzi im osiągnięcie naturalnie głębokiego dźwięku. Wytrzymała bateria gwarantuje nieprzerwane słuchanie przez 25 godzin. Wyłączenie funkcji ANC sprawi, że czas działania wydłuży się aż do 45 godzin.

Z myślą o wygodzie

Słuchawki nauszne zostały przystosowane do wielogodzinnego użytkowania pod każdym względem. Ich lekka waga i ergonomiczny kształt przyczynią się do przyjemnego spędzenia czasu podczas długich wycieczek. Przemyślana budowa zapobiega odczuwaniu dyskomfortu i przypadkowego zsuwaniu się z uszu. Miękkie nauszniki obracają się o 90°, aby sprawnie dopasować je według indywidualnych potrzeb. Możesz bezpiecznie umieścić je w kompaktowym etui, nie obawiając się o jakiekolwiek uszkodzenia.

Specyfikacja

Model

W860NB

Pojemność baterii

1500mAh

Pasmo przenoszenia

20Hz ~ 20kHz

Czas pracy

Do 25h z funkcją ANC, do 45h bez funkcji ANC

Impedancja

32Ω

Czas pracy w trybie czuwania

1500h

SPL

97 dB

Czas ładowania

Ok. 4h

Zasięg

do 10m

Wejście ładowania

DC 5.0V ⎓ 500mA

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić