X5

Słuchaj swoich ulubionych piosenek, gdzie tylko chcesz. Bezprzewodowe słuchawki Edifier X5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku dzięki kodekowi aptX i mogą pracować nawet do 6 godzin na jednym ładowaniu. Łącze Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną transmisję sygnału, a redukcja szumów CVC 8.0 pozwala wygodnie rozmawiać przez telefon nawet w hałaśliwym otoczeniu. Obsługę słuchawek ułatwiają wbudowane panele dotykowe.

Dostosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników

Ergonomiczna konstrukcja słuchawek sprawia, że możesz słuchać muzyki przez wiele godzin, nie obawiając się zmęczenia lub dyskomfortu. X5 świetnie leżą w uszach i z nich nie wypadają, nawet jeśli dużo się ruszasz lub ćwiczysz. Ponadto stopień ochrony IP55 gwarantuje ich wodoodporność i pyłoszczelność – niestraszne im krople deszczu, kurz czy pot. Każda słuchawka niezależnie łączy się z wybranym urządzeniem, możesz więc bez przeszkód używać ich razem lub pojedynczo.

Zapomnij o problemach z połączeniem

Pożegnaj opóźnienia, słabej jakości sygnał i inne problemy z połączeniem. Łącze Bluetooth 5.0 odpowiada za szybką, stabilną i niezawodną transmisję o zasięgu do 10 m. Zapewnia też niższe zużycie energii, a co za tym idzie dłuższy czas pracy słuchawek. Co więcej, z Edifier nie musisz się przejmować skomplikowaną konfiguracją. Raz sparowane X5 automatycznie łączą się z urządzeniem od razu po wyjęciu z etui.

Prędkość

Zachwycająca jakość dźwięku

Daj się oczarować magii muzyki. Kodek audio aptX wyróżnia się wysoką prędkością nawet 352 kbps przy 16 bit/44,1 kHz, co oznacza, że może zapewnić perfekcyjną jakość dźwięku. Słuchawki X5 oferują krystalicznie czyste brzmienie i niesamowite bogactwo szczegółów. Odkryj swoje ulubione utwory na nowo i przekonaj się, jak wiele emocji może wywoływać muzyka!

Wygoda

Rozmawiaj gdzie chcesz

Dzwoni do Ciebie przyjaciel, a Ty właśnie jedziesz autobusem lub robisz zakupy w zatłoczonym supermarkecie? Żaden problem! Słuchawki Edifier X5 zostały wyposażone w podwójne mikrofony i obsługują technologię redukcji szumów CVC 8.0, co sprawia, że skutecznie eliminują niechciane odgłosy z otoczenia. Możesz więc swobodnie rozmawiać przez telefon niemal w każdym miejscu – uciążliwy hałas nie będzie Ci przeszkadzał.

Wytrzymałe

Długi czas pracy

Bez obaw słuchaj muzyki w domu, podczas sprzątania czy gotowania, w pracy, na wycieczce rowerowej lub w trakcie długiej podróży pociągiem. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy słuchawek do 6 godzin na jednym ładowaniu. Wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala przedłużyć go o kolejne 15 godzin. Łącznie daje to nawet 21 godzin słuchania piosenek z Twoich ulubionych playlist!

Funkcjonalność

Wygodna obsługa dotykowa

Teraz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Każda słuchawka X5 została wyposażona w wygodny w użyciu panel dotykowy, za pomocą którego możesz między innymi zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne, przełączać piosenki, a nawet korzystać z pomocy swojego asystenta głosowego. Wystarczy kilka delikatnych dotknięć!

Specyfikacja

Model

X5

Kolor

Czarny / biały

Wersja Bluetooth

5.0

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Kodeki audio

SBC, aptX

Zasięg

Do 10 m

Czas ładowania

Ok. 1,5 h

Czas pracy

Do 6 h (słuchawki) + 18 h (etui ładujące)

Wejście

5 V 50 mA (słuchawki), 5 V 350 mA (etui ładujące)

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Czułość

95 ±3 dB

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić