HECATE G2 SE

Edifier G2 SE to uniwersalne słuchawki, które sprawdzą się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też kiedy grasz w dynamiczne gry lub uczestniczysz w spotkaniu online. Przetworniki 50 mm zapewniają wysoką jakość dźwięku i pogłębioną immersję, a odłączany mikrofon pojemnościowy umożliwia swobodną komunikację z innymi. Dzięki miękkim nausznikom możesz cieszyć się komfortem użytkowania. Słuchawki prezentują się też wyjątkowo stylowo.

Zanurz się w rozgrywce

Z Edifier we własnym pokoju poczujesz się jak w centrum ekscytujących wydarzeń. Słuchawki G2 SE zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki NdFeb nowej generacji, dzięki czemu mogą zapewnić doskonałej jakości dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Krystalicznie czyste brzmienie, bogactwo szczegółów
i mocne, głębokie basy pozwolą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce. Twoi przeciwnicy już Cię nie zaskoczą!

Stworzone dla Twojej wygody

Ciesz się komfortem użytkowania nawet podczas długotrwałej rozgrywki i nie obawiaj się bólu uszu. Słuchawki G2 SE wyróżniają się ergonomicznym designem i zapewniają niezrównaną wygodę.
Ważą zaledwie 232 g i zostały wyposażone w miękkie nauszniki, które da się z łatwością zdjąć, a następnie wyczyścić lub wymienić. Teraz możesz bez zmęczenia grać tak długo, jak chcesz!

Odłączany mikrofon

Często grasz w gry sieciowe? A może zamierzasz uczestniczyć w spotkaniach i wykładach online? Słuchawki Edifier G2 SE będą dla Ciebie idealne! Zostały wyposażone w dookólny, elektretowy, pojemnościowy mikrofon 6 mm z osłoną przeciwwietrzną, który doskonale zarejestruje Twój głos i da Ci pewność, że wszyscy świetnie Cię usłyszą. Gdy nie będzie Ci potrzebny, możesz po prostu go odłączyć, żeby Ci nie przeszkadzał.

Przyjazne użytkownikom

Słuchawki są niesamowicie proste w obsłudze. System plug&play sprawia, że wystarczy podłączyć je do komputera – nie musisz tracić czasu na skomplikowaną konfigurację. Co więcej, zintegrowany z kablem pilot zapewnia wygodny dostęp do kilku najważniejszych funkcji. Za jego pomocą bez problemu dostosujesz głośność lub
włączysz / wyłączysz mikrofon. W zestawie znajdziesz też dodatkowy kabel rozdzielający 3,5 mm.

Szeroka kompatybilność

Nieważne, jakich sprzętów używasz najczęściej – z Edifier możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku niemal
w każdej sytuacji. Słuchawki G2 SE są kompatybilne z systemami Android i iOS. Bez problemu działają
z komputerami, PlayStation 4, smartfonami i innymi urządzeniami, które zostały wyposażone w interfejs audio 3,5 mm i mogą być używane razem z kartą dźwiękową GS02.
Graj na swojej konsoli, bierz udział w spotkaniach online za pomocą laptopa i słuchaj muzyki na telefonie – teraz niemal nic Cię nie ogranicza!

Specyfikacja

Model

G2 SE

Przetwornik

50 mm

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Impedancja

32 Ω

Czułość

101 dB

Mikrofon

Dookólny

Czułość mikrofonu

-38 dB ±3 dB

Złącze

3,5 mm

Długość kabla

1,3 m

Waga

232 g