HECATE G4BT

Ciesz się jeszcze większą immersją i komfortem użytkowania, dzięki Edifier G4BT. Słuchawki zostały wyposażone w chip PixArt, który zapewnia niski poziom opóźnienia,
a lekka i ergonomiczna konstrukcja gwarantuje niezrównany komfort użytkowania.
Co więcej, oferują świetną jakość dźwięku i długi czas pracy. Łączą się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth 5.0 lub kabel 3.5 mm (w zestawie). Dodatkowo w opakowaniu znajdziesz kocie uszy, które możesz w każdej chwili odpiąć.

Lekka, ergonomiczna konstrukcja

Słuchawki wyróżniają się starannie przemyślaną konstrukcją, co zapewnia wygodę przez długi czas. Nie musisz się obawiać uczucia zmęczenia!
Waga G4BT nie przekracza 270 g, a skórzane nauszniki są miękkie i doskonale przylegają do uszu. Co więcej, do zestawu dołączono kocie uszy, które
z łatwością przymocujesz do pałąka słuchawek.

Bogaty w szczegóły dźwięk

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku podczas słuchania muzyki lub grania w gry. Słuchawki bezprzewodowe Edifier zostały wyposażone
w neodymowe przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają krystalicznie czyste i bogate w szczegóły brzmienie. Co więcej, możesz wybierać między trybami Music lub Game, którego poziom opóźnienia wynosi zaledwie 45 ms. Zanurz się w świecie rozgrywki i zdobywaj kolejne trofea!

Doskonałe do rozmów

Planuj kolejne taktyki i ostrzegaj członków swojej drużyny przed atakiem! Słuchawki Edifier zostały wyposażone w wielokierunkowy mikrofon, którego położenie dostosujesz do własnych potrzeb.
Co więcej, skutecznie eliminuje hałas otoczenia, abyś miał pewność, że Twoi rozmówcy zawsze Cię usłyszą. Dodatkowo mikrofon w każdej chwili możesz odpiąć, jeśli chwilowo go nie potrzebujesz.

Długi czas pracy

Obawiasz się, że słuchawki rozładują się nagle w trakcie rozgrywki ? Niepotrzebnie! Edifier G4BT zostały wyposażone w akumulator o pojemności 750 mAh, dzięki czemu na jednym naładowaniu mogą pracować przez 24 h, jeśli korzystasz z podświetlenia, lub 48 – gdy je wyłączysz. Co więcej, do zestawu dołączono kabel USB-C, który ułatwi ładowanie.
Po około 2 h będą gotowe do ponownej pracy.

Prosta, wygodna obsługa

Obsługa słuchawek nie sprawi Ci problemu.
Na jednym z nauszników umieszczono przyciski, za pomocą których dostosujesz działanie G4BT do własnych potrzeb. Wygodnie reguluj głośność, odbieraj/odrzucaj połączenia przychodzące, wybieraj tryby pracy itp.
Teraz dostęp do najważniejszych funkcji masz w zasięgu ręki.

Kolorowe podświetlenie

Słuchawki Edifier G4BT będą doskonale uzupełnią Twoją strefę gracza. Zostały wyposażone
w podświetlenie RGB – masz do wyboru ponad 16 mln kolorów! Co więcej, możesz jeszcze bardziej spersonalizować ich działanie, korzystając z 8 trybów podświetlenia – wystarczy, że dwa razy naciśniesz znajdujący się na słuchawce przycisk.

Specyfikacja

Model

G4BT

Kolor

Różowy

Połączenie

Bluetooth, kabel 3.5 mm

Wersja Bluetooth

5.0

Protokoły Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Zasięg Bluetooth

10 m

Czas odtwarzania

24 h (z podświetleniem),
48 h (bez podświetlenia)

Pojemność akumulatora

750 mAh

Port ładowania

USB-C

Napięcie wejściowe

5V

Czas ładowania

ok. 2 h

Kodek audio

SBC

Średnica przetwornika

40 mm

Impedancja

32 ꭥ

Czułość

100 dB

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Mikrofon

wielokierunkowy, odpinany

Czułość mikrofonu

-42±3dB (mikrofon zewnętrzny) / -38±3dB (mikrofon wbudowany)

Waga

270 g (bez kocich uszu)

Wymiary

210 x 90 x 185 mm