Głośniki Edifier P12

Ciesz się bogactwem szczegółów dzięki nowoczesnej technologii Bass-reflex i odkrywaj swoje ulubione utwory od nowa. Umieść głośniki w dowolnym miejscu i racz się ulubioną muzyką, jedyne co musisz zrobić to połączyć je ze wzmacniaczem lub odbiornikiem. Przemyślany design głośników pozwala na umieszczenie ich w dowolnym pomieszczeniu, zarówno urządzonym w nowoczesnym stylu jak i w klimatach retro.
Edifier P12

Solidna obudowa

Pasywne głośniki P12 wykorzystują sprawdzone na rynku obudowy MDF. Bardzo przemyślany projekt pozwala na minimalizacje zniekształceń, dzięki czemu nie musisz obawiać się nienaturalnych dźwięków. Wykończone są eleganckim, drewnianym akcentem, które nigdy nie wychodzi z mody, dlatego mogą służyć Ci przez lata i ciągle wpisywać się w panujące trendy.

Praktyczne rozwiązanie

Jeśli nie posiadasz zbyt wiele miejsca, lub kompletujesz swój zestaw kina domowego, głośniki Edifier P12 możesz spokojnie powiesić na ścianie i używać ich jako tylne głośniki surround lub klasycznie odtwarzać ulubioną muzykę i filmy.

Wysoka jakość wykonania

Wsłuchaj się w głęboką jakość dźwięku. 4-calowy przetwornik z portem bass-reflex zapewni głębokie, czyste basy, bez szumu, a wysokiej jakości jedwabne głośniki wysokotonowe, odtworzą wysokie tony w każdym szczególe. Podkreśl to, co najciekawsze w Twoich ulubionych gatunkach muzycznych.

Specyfikacja

Model

P12

Przetwornik basowy

4 cale (116 mm)

Całkowita moc wyjściowa

5 W ~ 20 W x2

Głośnik wysokotonowy

19mm

SNR (stosunek sygnału do szumu)

~ 79 dB poziom ciśnienia akustycznego

Wymiary (każdy głośnik)

5 cali x 9,4 cala x 6,6 cala

Pasmo przenoszenia

55 Hz-20 KHz

Aktywny / Pasywny

Pasywny

Czułość wejściowa / Impedancja

6 Ohm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić