Głośniki Edifier P17

Głośniki Edifier P17 to pasywny zestaw stereo obudowany grubą płytą pliśniową. Mogą być wykorzystane jako główne głośniki lub dwa głośniki typu surround w systemie kina domowego. Głośniki wyposażone są w port bass-reflex, który zapewnia głęboki, czysty bas. Ciesz się wysokiej jakości muzyką podłączając je do wmacniacza i odkrywaj ulubione dźwięki od nowa.
Edifier P17

Głośniki wysokotonowe

Głośniki P17 wykorzystują 12mm, sprawdzoną na rynku obudowę MDF, która wraz z dobrze zaprojektowanymi kopułkowymi głośnikami znacząco wpływają na minimalizację zniekształceń i szumów, koniec z nieczystymi dźwiękami. Design w jakim zostały zaprojektowane pasować będzie do niemal każdego wnętrza, bez znaczenia w jakim stylu zostało urządzone.

Praktyczne rozwiązania

Wbudowane w głośniki uchwyty ścienne są idealne do zawieszenia ich na ścianę jako boczne lub tylne głośniki typu surround, w różnych konfiguracjach. To doskonałe rozwiązanie, również w przypadku kiedy nie masz zbyt wiele miejsca na biurku czy półce.

Nieprzerwanie czysty dźwięk

Uzyskaj głęboki i wyrazisty bas dzięki 4calowemu przetwornikowi Nomax z membraną i portem bass reflex oraz bogate w szczegóły dźwięki dzięki wysokotonowym głośnikom wysokiej jakości. Odkrywaj swoje ulubione utwory i doszukuj się niesłyszanych wcześniej szczegółów.

Specyfikacja

Model

P17

Głośnik tonów średnich / niskich

4 cale (116 mm)

Zalecana moc wzmacniacza

5W-20W

Głośnik tonów wysokich

Ø 19 mm

Pasmo przenoszenia

55-20000Hz

Waga

Ok. 6kg

SPL (Sound Pressure Level)

77 dB

Wymiary

128 x 238 x 168 mm (sz. x wys. x gł.)

Częstotliwość podziału

1700 Hz

Kolor

Brązowy

Impedancja

6 Ohm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić