GM180 Plus

Często poświęcasz na rozgrywkę długie godziny? Spraw sobie słuchawki, które pozwolą Ci czerpać z niej jeszcze więcej radości! Edifier GM180 Plus to idealna opcja dla miłośników gamingu i nie tylko. Zakrzywione pod kątem 90° złącze USB-C umożliwia komfortowe trzymanie telefonu czy tabletu, a 13-milimetrowe przetworniki zapewniają świetną jakość dźwięku. Do dyspozycji masz także dookólny mikrofon o wysokiej czułości, który pozwoli Ci swobodnie rozmawiać z innymi graczami. Słuchawki są też wyjątkowo wygodne.

Złącze USB-C w kształcie litery L

Masz telefon pozbawiony gniazda minijack? Nadal możesz podłączyć do niego słuchawki – wystarczy wybrać model ze złączem USB-C! GM180 Plus zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowaną wtyczkę zakrzywioną pod kątem 90°. Dzięki temu nie będzie wystawać ani przeszkadzać Ci podczas rozgrywki! Teraz możesz pewnie złapać swój telefon i wygodnie grać w ulubioną grę. Ponadto złącze USB-C sprawia, że słuchawki są kompatybilne z wieloma urządzeniami takimi jak laptopy, smartfony, tablety czy Nintendo Switch.

Przenieś rozgrywkę na nowy poziom

Z GM180 Plus jeszcze bardziej zanurzysz się w rozgrywce i we własnym pokoju poczujesz się jak w centrum ekscytujących wydarzeń. Za strojenie słuchawek odpowiadali specjaliści z zespołu Edifier Acoustic Lab, w efekcie czego możesz cieszyć się idealną harmonią i bogactwem szczegółów. Teraz od razu usłyszysz nadchodzących przeciwników i bez trudu ich zlokalizujesz – nie daj się zaskoczyć i pobij kolejny rekord!

Fantastyczna jakość dźwięku

Usłysz każdy szczegół i dostarcz sobie niezapomnianych wrażeń. Słuchawki zostały wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki pokryte tytanem, które zapewniają krystalicznie czysty, nasycony detalami dźwięk. Za fantastyczną jakość audio odpowiadają też wysokiej klasy metalowe elementy. Wszystko to sprawia, że model GM260 Plus doskonale sprawdzi się nie tylko podczas rozgrywki, ale też kiedy słuchasz muzyki lub oglądasz film.

Zachwycający dźwięk

Usłysz szczegóły, które wcześniej były poza Twoim zasięgiem. Słuchawki zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki z grafenu, dzięki czemu mogą zapewnić czysty, naturalny i bogaty w detale dźwięk. To oznacza, że z powodzeniem wykorzystasz je nie tylko podczas grania w gry, ale też do oglądania filmów i słuchania muzyki. Wyraziste tony wysokie i podkreślone, mocne basy – z GM180 Plus dostarczysz sobie niezapomnianych wrażeń!

Wbudowany mikrofon

Często grasz w drużynowe gry sieciowe? Miej pewność, że w każdej chwili możesz porozmawiać z innymi graczami i uniknij problemów spowodowanych brakiem właściwej komunikacji! Słuchawki zostały wyposażone w dookólny mikrofon z redukcją szumów, który niezawodnie zarejestruje Twój głos. Dzięki temu swobodnie wymienisz uwagi z pozostałymi członkami drużyny! Co więcej, zastosowane rozwiązanie sprawia, że GM180 Plus świetnie sprawdzą się również podczas streamowania lub spotkań online.

Specyfikacja

Model

GM180 Plus

Kolor

Czarny

Interfejs

USB-C

Rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Przetwornik

13 mm

Impedancja

32Ω

Czułość

92 dB

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Mikrofon

Tak, dookólny

Długość kabla

Ok. 1,3 m