GM260

Słuchawki Edifier GM260 oferują wysoką jakość dźwięku Hi-Res i komfort użytkowania.
Co więcej, zintegrowany z kablem pilot zapewnia wygodną obsługę. Produkt jest kompatybilny
z systemami iOS i Android, a przemyślana konstrukcja gwarantuje trwałość i wytrzymałość produktu. Ponadto wielokierunkowy mikrofon odpowiada za wysoką jakość rozmów.

Doskonały dźwięk

Ciesz się bogactwem szczegółów dzięki słuchawkom Edifier. GM260 otrzymały certyfikat Hi-Res, zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Co więcej, tytanowe przetworniki o średnicy 10 mm odpowiadają za przyjemne dla uszu wysokie tony i krystalicznie czyste brzmienie. Ponadto zastosowanie stopu aluminium podkreśla tony średnie i głęboki bas. Bez problemu usłyszysz kroki zbliżającego się wroga i unikniesz ataku.

Starannie przemyślana konstrukcja

Słuchawki zostały zaprojektowane z dbałością
o szczegóły, dzięki czemu wyróżniają się niezawodnym działaniem. Elementy ze stopu aluminium poddano procesowi CNC, co przekłada się na wysoką jakość wykonania i lepsze brzmienie. Co więcej, przewód powstał z tworzywa TPE i jest odporny na pękanie i zużycie.

Szeroka kompatybilność

Edifier GM260 wyposażono w port 3.5 mm, co przekłada się na szeroką kompatybilność urządzenia. Współpracują z systemami iOS i Android, więc z powodzeniem podłączysz je do smartfona, iPad’a, laptopa, komputera, Nintendo Switch itp.

Długotrwały komfort

Korzystaj ze słuchawek przez dłuższy czas i nie obawiaj się uczucia zmęczenia lub dyskomfortu. Ergonomiczny design i kąt 55° sprawiają, że GM260 doskonale leżą w uszach i nie wypadają.
Ponadto do zestawu dołączono nakładki w różnych rozmiarach. Zostały one wykonane z przyjaznych
dla skóry materiałów i pozwalają dopasować słuchawki do własnych potrzeb. Dodatkowo skutecznie tłumią szum otoczenia, pozwalając skupić się na rozgrywce.

Wygodna obsługa

To nie koniec zalet Edifier GM260. Słuchawki posiadają zintegrowany z kablem pilot, za pomocą którego możesz dostosować ich działanie do własnych potrzeb. Wygodnie reguluj głośność, zatrzymuj / wznawiaj odtwarzanie, odbieraj/odrzucaj połączenia i pomijaj utwory. Teraz dostęp do najważniejszych funkcji masz w zasięgu ręki.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelGM260
Kolorczarny
Długość kabla1.3 m
Interfejs3.5 mm
Impedancja32 ꭥ
Przetworniki10 mm
Pasmo przenoszenia20 Hz – 40 kHz
Czułość102 dB
Mikrofonwielokierunkowy, 4 mm
Czułość mikrofonu-42±3dB
Wagaokoło 17 g
KompatybilnośćiOS, Android