TWS HECATE GM3

Słuchaj swoich ulubionych piosenek wszędzie, gdzie tylko chcesz. Hecate GM3 zapewniają niesamowity efekt dźwiękowy H+, natomiast wbudowana membrana kompozytowa odpowiada za równowagę częstotliwości. Możesz cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami. 

Wytrzymałe

Słuchawki TWS NB2 Pro otoczą Cię fantastycznymi dźwiękami. Produkt wykorzystuje innowacyjną, panoramiczną technologię 3D, dzięki czemu zapewnia jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie. Z Edifier poczujesz się niemal jak we własnym, prywatnym kinie lub jak na koncercie!

Innowacyjna technologia H+

GM3 zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Słuchawki posiadają dwa tryby pracy, odpowiednie do słuchania muzyki oraz grania w gry komputerowe. Zastosowane specjalne efekty akustyczne oferują precyzyjne, dokładnie odwzorowane dźwięki zgodne z tym, co właśnie dzieje się na ekranie. Świetnie sprawdzą się podczas intensywnych i wielogodzinnych rozgrywek.

Płynny i stabilny przesył

Inteligentny system redukcji szumów sprawi, że pożegnasz się z wszelkimi problemami w trakcie rozmów przez telefon. Niechciane odgłosy zostaną skutecznie wyeliminowane z otoczenia, za to Twój głos będzie znacznie wyraźniejszy. Swobodnie odbieraj połączenia lub słuchaj audiobooków, ponieważ uciążliwy hałas nie będzie już przeszkodą.

Łatwa i wygodna obsługa

Wystarczy kilka dotknięć, aby ułatwić sobie dostęp do najważniejszych funkcji. Intuicyjny panel dotykowy daje możliwość między innymi zatrzymywania, wznawiania oraz przewijania piosenek, odbierania i odrzucania połączenia, a nawet włączenia inteligentnego asystenta głosowego. Wszystko to w zasięgu jednej ręki.

Wielogodzinne użytkowanie

Całkowicie naładowane słuchawki wytrzymują aż do 4.5h przy ciągłym odtwarzaniu utworów. Wchodzące w skład zestawu etui z funkcją ładowania wydłuża ten czas do 19.5h. Nieważne, gdzie się znajdujesz – z jego pomocą znów szybko wrócisz do świata muzyki. Bez problemu urządzenie może towarzyszyć Ci między innymi na wycieczkach rowerowych, w pociągu czy w trasie do domu.

Dostosowane do każdych warunków

Lekka, ergonomiczna konstrukcja dopasowuje się do kształtu ucha, nie powodując nieprzyjemnych uciśnięć. Stabilnie trzymają się podczas ćwiczeń i żywiołowych ruchów, a przy tym są niezwykle wygodne. Kropelki wody i drobinki kurzu także nie są im straszne. Wieloprocesowa ochrona IP55 z pewnością poszerza zakres ich możliwości. Obie słuchawki niezależnie łączą się z wybranym sprzętem.

Specyfikacja

Producent

Edifier

Model

GM3 TWS

Wersja Bluetooth

5.0

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20KHz

Czas ładowania

ok. 1.5h

Impedencja

32Ω

Czas odtwarzania

do 4.5h + 15h (Etui ładujące)

Czułość

98dB

Zasięg transmisji

do 10m

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić