G1000 Pink

Głośniki Edifier nie tylko doskonale się prezentują, ale także zapewniają najwyższej jakości dźwięk. Obsługiwane dwa tryby pozwolą na dobór właściwych tonów według Twoich preferencji. Przetworniki 2.5” gwarantują bogate w szczegóły, wyraziste brzmienie. G1000 charakteryzują się geometrycznym designem i barwnym podświetleniem RGB. Z pewnością doświadczysz nowych, niezapomnianych wrażeń podczas intensywnych rozgrywek. Za wygodną obsługę odpowiada praktyczny, przewodowy kontroler.

Spełniają wszelkie oczekiwania

G1000 oferują przede wszystkim perfekcyjną jakość dźwięku, a także szereg nieznanych dotąd doświadczeń gamingowych. 2,5-calowy przetwornik o pełnej częstotliwości i aluminiowa membrana o mocy 10W dostarczają krystalicznie czystych brzmień w wysokiej rozdzielczości oraz głębokich, mocnych basów. Bez problemu zlokalizujesz nadchodzących przeciwników, nie dając się zaskoczyć.

2 tryby pracy

Edifier G1000 to uniwersalny sprzęt, który oferuje szereg różnych zastosowań. Wybierz jeden z trybów pracy, jakie oferują profesjonalne głośniki i ciesz się idealnie dobranym dźwiękiem. W celu osiągnięcia indywidualnej tonacji podczas słuchania muzyki, oglądania intrygującego filmu lub odpoczynku w trakcie ulubionej gry, wystarczy ruch jedną dłonią, aby zmienić odpowiedni tryb.

Liczne możliwości

Szeroka kompatybilność to jedna z wielu cech G1000, która zachwyca na każdym kroku. Nieważne, jakiego urządzenia obecnie używasz, w jednej chwili możesz podłączyć głośniki i cieszyć się wielogodzinną rozrywką. Połącz się ze swoim komputerem, laptopem lub smartfonem za pomocą portu AUX. Świetnym rozwiązaniem jest również funkcja USB audio streaming oraz bezprzewodowe połączenie przez wersję Bluetooth 5.0. To gwarancja szybkiej, płynnej i pozbawionej opóźnień transmisji sygnału.

Funkcjonalność i oryginalność w jednym

Ciekawy kształt zadba o efektowny klimat, a nowoczesny design sprawi, że głośniki staną się niebanalnym dodatkiem. Wewnętrzny system audio został zaprojektowany tak, aby dokładnie usłyszeć zbliżającego się przeciwnika i jak najszybciej go wyprzedzić. Potrzebne przyciski są umieszczone w łatwo dostępnych miejscach, umożliwiając na przykład zmianę źródła dźwięku, przełączanie trybów, czy wybór efektu świetlnego.

Wygodna obsługa

Dołączony przewodowy kontroler powoduje, że korzystanie z głośników staje się wyjątkowo proste. Błyskawicznie reguluj głośnością, przełączaj tryby odtwarzania i wybieraj efekty świetlne w każdym momencie. 12 kolorowych odcieni podświetlenia RGB pozwoli dostosować nastrój względem upodobań i zadba o niepowtarzalną, gamingową atmosferę.

Specyfikacja

Producent Edifier
Model G1000
Kolor Różowy
Wersja Bluetooth V5.0
RMS 2.5W+2.5W
Kodeki audio SBC
Pasmo przenoszenia 93Hz-20kHz
Wejścia audio Bluetooth, USB, AUX
Stosunek sygnał/szum ≥85dB(A)
Czułość wejściowa Bluetooth/USB: 900±50mFFs; AUX: 850±50mV;
Poziom dźwięku ≤25dB(A)