HECATE G1500

Głośniki 2.0 Edifier HECATE G1500 to idealny wybór dla graczy i nie tylko. Pełnozakresowe przetworniki 2,5″ gwarantują czyste, bogate w szczegóły brzmienie, a efekt dźwiękowy H+ dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywki. Możesz również wybierać spośród 3 trybów odtwarzania i 12 rodzajów podświetlenia RGB. Głośniki wyróżniają się też szeroką kompatybilnością i obsługują 3 sposoby połączenia – przez Bluetooth 5.3, a także za pomocą kabla USB lub AUX 3,5 mm.

Dźwięk na najwyższym poziomie

Przetwornik 2,5″ i szczytowa moc wyjściowa 5 W + 5 W – wszystko to sprawia, że głośniki G1500 mogą zapewnić nasycony detalami, zachwycający dźwięk, wyraziste tony wysokie i głęboki bas. Na uwagę zasługuje także specjalny efekt H+, który podkreśla odgłosy kroków i wystrzałów – to idealna opcja dla graczy! Teraz z łatwością usłyszysz nadchodzących przeciwników i uprzedzisz ich ruchy.

Unikalny design

Szukasz głośników, które podkreślą charakter Twojej strefy gracza i znakomicie ją uzupełnią?
HECATE G1500 z pewnością Ci się spodobają! Zostały wyposażone w kolorowe podświetlenie RGB, którego styl możesz dostosować do swoich preferencji, wybierając spośród 12 dostępnych efektów. Teraz z łatwością stworzysz niepowtarzalną atmosferę! Głośniki wyróżniają się także oryginalnym, sześciokątnym kształtem. Mają też wbudowane niewielkie przyciski, które umożliwiają ich wygodną obsługę.

3 tryby odtwarzania do wyboru

Te wyjątkowe głośniki doskonale sprawdzą się
w różnych scenariuszach. Oferują 3 tryby odtwarzania do wyboru, możesz więc dostosować ich pracę do swoich oczekiwań. Tryb Music będzie odpowiedni do słuchania muzyki – podkreśli to,
co najpiękniejsze w Twoich ulubionych piosenkach. Movie dostarczy Ci jeszcze ciekawszych wrażeń
w trakcie oglądania filmów i seriali. Game to fantastyczna opcja dla graczy – pozwoli podnieść poziom immersji i czerpać jeszcze więcej radości
z rozgrywki.

Szeroka kompatybilność - 3 możliwości połączenia

Nieważne, z jakich sprzętów korzystasz najczęściej – głośniki G1500 zapewnią Ci wysoką jakość dźwięku niemal w każdej sytuacji. Wyróżnia je szeroka kompatybilność – przy użyciu kabla AUX 3,5 mm bez problemu podłączysz je do telefonu, komputera, iPada, a nawet konsoli Nintendo Switch lub XBOX. Kabel USB pozwoli Ci podłączyć je do laptopa lub PlayStation 4. Preferujesz bezprzewodowe rozwiązania? Możesz sparować głośniki ze smartfonem, laptopem lub tabletem za pomocą łącza Bluetooth 5.3, które gwarantuje szybką, stabilną i niezawodną transmisję.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelHECATE G1500
KolorCzarny
PołączeniePrzewodowe / bezprzewodowe
InterfejsBluetooth 5.3 / USB / 3,5 mm
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP, HSP
Kodeki audioSBC
Moc wyjściowa (RMS)2,5 W + 2,5 W
Szczytowa moc wyjściowa5 W + 5 W
PrzetwornikPełnozakresowy 2,5″
Pasmo przenoszenia93 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu (SNR)80 dB
Poziom szumów≤25 dB(A)
Tryby odtwarzaniaGame / Music / Movie
PodświetlenieRGB
ZasilanieUSB
Długość kabla1,5 m
Wymiary (każdy głośnik)104 x 122 x 165 mm
Waga0,98 kg