G2000 White

Bezprzewodowe głośniki z systemem Stereo Subwoofer służą do odtwarzania dźwięków o wyjątkowo niskich częstotliwościach. Obsługiwane tryby muzyki, gier i filmów pozwolą na dobór odpowiednich brzmień, zależnie od sytuacji. G2000 o mocy szczytowej 32W pozwalają na dokładne wykrycie każdego przeciwnika, aby uprzedzić jego ruchy. Gwarantują niezapomniane wrażenia immersyjne oraz nowe poziomy intensywnych rozgrywek. Geometryczna obudowa razem z 12 dostępnymi efektami, idealnie sprawdzi się jako ciekawy dodatek na gamingowym biurku.

Profesjonalne tryby EQ

Edifier G2000 to uniwersalny sprzęt, który oferuje szereg różnych zastosowań. Układ dźwiękowy jest wykonany przy użyciu precyzyjnego algorytmu, odpowiadającego za dostosowanie ustawień EQ. W celu osiągnięcia indywidualnej tonacji podczas słuchania muzyki, oglądania ekscytującego filmu lub relaksu w trakcie ulubionej gry, wystarczy jeden ruch dłonią, aby zmienić właściwy tryb.

Niewielki rozmiar o dużej mocy

Kompaktowa budowa w żaden sposób nie wpływa na możliwości bezprzewodowych głośników. Zaskakują imponującą mocą RMS 16W wraz z mocą szczytową 32W. Jednostka Hi-Fi 2.75” z kompozytową membraną posiada pełny zakres częstotliwości, dostarczając niesamowitych odczuć immersyjnych. Niezakłócona moc umożliwia swobodne przejście do świata gier komputerowych. Bez problemu zlokalizuj wszystkich przeciwników, nie dając się zaskoczyć.

Jeszcze więcej możliwości

Realistyczny poziom audio Hi-Fi zapewnia mocne basy, czyste tony, a także wysoką głośność wystarczającą do wypełnienia małego pokoju. Konstrukcję głośników można delikatnie skierować do góry pod kątem 10°, aby dopasować jakość odbioru transmisji. Antypoślizgowe podkładki zapobiegają przesuwaniu się po gładkiej powierzchni biurka. G2000 zostały też wyposażone w port mega bass oraz dodatkowe gniazdo wyjściowe, za pomocą którego możesz podłączyć zewnętrzny subwoofer (brak w zestawie).

Szeroka kompatybilność

Z pewnością przyda Ci się model, który zachwyca szybkim i pozbawionym zakłóceń przesyłem w każdej sytuacji. Nieważne, jakiego urządzenia używasz, ponieważ G2000 charakteryzuje się optymalnym zakresem interfejsów. Możesz połączyć się między innymi z komputerem i smartfonem za pomocą 3.5mm portu AUX, karty dźwiękowej USB, czy bezprzewodowego łącza Bluetooth 4.2.

Oryginalne podświetlenie RGB

Wysokiej klasy głośniki w prosty sposób połączyły praktyczny, a zarazem pomysłowy design. Nowoczesne akcesorium zwraca uwagę unikalnym wzornictwem, a kolorowe podświetlenie RGB nadaje im interesujący, gamingowy charakter. Stwórz swój własny, gamingowy klimat, wybierając spośród 12 dostępnych efektów świetlnych. Dostosuj oświetlenie do swoich upodobań i zadbaj o niepowtarzalną atmosferę w strefie gracza.

Zadbaj o komfort

Z głośnikami Edifier możliwe jest osiągnięcie szybkiej reakcji, nie tracąc przy tym na swobodzie w użytkowaniu. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby błyskawiczna obsługa nie była zbyt skomplikowana. Aby wygodnie dostosować głośność, skorzystaj ze specjalnej, mechanicznej dźwigni. Umieszczone w łatwo dostępnych miejscach przyciski umożliwiają między innymi zmianę źródła dźwięku, wybór efektów świetlnych i przełączanie trybów.

Specyfikacja

Producent Edifier
Model G2000
Kolor White
Jednostka basowa 2 3/4 cala
Moc wyjściowa 8W+8W
Pasmo przenoszenia 98 Hz-20kHz
Poziom hałasu ≤25 dB(A)