HECATE G30 TE

Zanurz się w rozgrywce i pokaż swoim przeciwnikom, kto tu rządzi. Gamingowe słuchawki Edifier G30 TE z podświetleniem RGB zostały wyposażone w przetworniki 50 mm i zapewniają doskonałej jakości dźwięk przestrzenny Virtual 7.1. Za ich pomocą zwiększysz poziom immersji i we własnym pokoju poczujesz się jak w centrum wydarzeń! Ponadto dookólny mikrofon umożliwia swobodną komunikację z innymi graczami. Słuchawki są też niezwykle wygodne, a ich prostą obsługę umożliwia zintegrowany z kablem pilot.

Fantastyczna jakość dźwięku

Dzięki dynamicznym przetwornikom 50 mm NdFeB słuchawki dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywki – teraz przygoda stanie się wyjątkowo emocjonująca! Dźwięk przestrzenny 360° Virtual 7.1 pozwoli Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w grze. Sprawi też, że znacznie szybciej usłyszysz zbliżających się przeciwników i bez trudu określisz ich położenie. Zyskaj przewagę nad swoimi rywalami, nie daj się zaskoczyć i pobij kolejny rekord!

Postaw na skuteczną komunikację

Chcesz wygodnie rozmawiać z innymi graczami i na bieżąco wymieniać uwagi na temat rozgrywki? A może marzy Ci się nagrywanie filmów na YouTube albo prowadzenie streamów? Słuchawki G30 TE Ci w tym pomogą! Zostały wyposażone w elektretowy, dookólny mikrofon pojemnościowy 4 mm, który precyzyjnie rejestruje głos i daje Ci pewność, że każdy doskonale Cię usłyszy. Co więcej, dzięki elastycznej konstrukcji z łatwością dostosujesz jego położenie do swoich potrzeb.

Stworzone dla graczy

Słuchawki zapewnią Ci wymarzony komfort użytkowania nawet na wiele godzin rozgrywki. Zostały wyposażone w podwieszany, podwójny pałąk oraz miękkie, wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów nauszniki, które świetnie przylegają do uszu, jednocześnie ich nie naciskając. Zapomnij o bólu i zmęczeniu! Na uwagę zasługuje również podświetlenie RGB, które stopniowo zmienia kolor i sprawia, że G30 TE przypadną do gustu niejednemu miłośnikowi gamingu.

Specyfikacja

Model

HECATE G30 TE

Przetwornik

50 mm

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Impedancja

16Ω

Czułość

101 dB

Kierunkowość mikrofonu

Dookólny

Czułość mikrofonu

-38 ±3 dB

Interfejs

USB

Długość kabla

2,2 m

Kolor

Czarny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *