HECATE G30 II

Zanurz się w rozgrywce z Edifier G30 II. Słuchawki zapewniają bogaty w tony wysokie i głęboki bas dźwięk, a odpinany mikrofon wielokierunkowy umożliwia swobodną rozmowę z innymi. Co więcej, oferują długotrwały komfort i konfigurowalne podświetlenie RGB. Ponadto dodatkowe oprogramowanie pozwala dostosować dźwięk do własnych potrzeb

Większa immersja

Poczuj się jak bohater ulubionego tytułu. Słuchawki oferują dźwięk przestrzenny 7.1 dla jeszcze lepszych wrażeń immersyjnych, a 40-milimetrowe neodymowe przetworniki zapewniają przyjemne dla uszu tony wysokie oraz głęboki bas.

Odpinany mikrofon

Teraz możesz rozmawiać z innymi graczami i mieć pewność, że będą Cię dobrze słyszeć. Słuchawki Edifier G30 II zostały wyposażone w mikrofon wielokierunkowy, który precyzyjnie rejestruje głos pomimo szumu otoczenia. Co więcej, możesz go w każdej chwili odpiąć, jeśli nie będzie Ci potrzebny.

Lekkie i wygodne

Nie obawiaj się uczucia zmęczenia i dyskomfortu nawet podczas dłuższego użytkowania. Edifier G30 II wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją – nauszniki z PU są miękkie i nie powodują nieprzyjemnego ucisku, doskonale również izolują hałas otoczenia. Z kolei regulowany pałąk pozwala dopasować słuchawki do własnych potrzeb.

Kolorowe podświetlenie

Słuchawki Edifier G30 II będą ciekawym uzupełnieniem gamingowego zestawu. Cechują się stylowym designem, dzięki czemu z pewnością przypadną graczom do gustu. Zostały również wyposażone w podświetlenie RGB, które możesz konfigurować, wybierając spośród 6 dostępnych efektów świetlnych. Wybór należy do Ciebie!

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelG30 II
Kolorczarny
Średnica przetwornika40 mm
Impedancja32 Ω
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz
Czułość96 dB
PodświetlenieRGB
Mikrofonwielokierunkowy, odpinany
Waga290 g
Wymiary188 x 160 x 98 mm
ZłączeUSB-A