HECATE G35

Szukasz profesjonalnych słuchawek gamingowych, które gwarantują doskonałą jakość dźwięku i komfort podczas wielu godzin grania? Edifier HECATE G35 spełnią Twoje oczekiwania. Zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki i dostarczają dźwięku Surround 7.1. Mikrofon z funkcją ENC zapewnia skuteczną komunikację, a podświetlenie RGB dodaje gamingowy charakter.

Najwyższa jakość dźwięku

Słuchawki G35 posiadają 50-milimetrowe przetworniki z membraną kompozytową. Dzięki temu dostarczany przez nie dźwięk cechuje się doskonałą jakością zarówno w paśmie niskich, jak i wysokich częstotliwości. Dźwięk Virtual 7.1 Surround zwiększa immersję i sprawia, że Twojej uwadze nie umknie nawet najmniejszy ruch przeciwnika.

Odpinany mikrofon

Edifier HECATE G35 zostały wyposażone w odpinany, dookólny mikrofon, który wykorzystuje technologię ENC i skutecznie redukuje hałasy z otoczenia. Mikrofon efektywnie zbiera głos z 360° i zapewnia naturalne brzmienie głosu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje komunikaty dotrą do wszystkich graczy.

Więcej możliwości dzięki Xear2.0

Słuchawki są kompatybilne z oprogramowaniem Xear2.0, dzięki czemu możesz dopasować ich pracę do swoich potrzeb i korzystać z wielu ciekawych funkcji. Możesz m.in. zmieniać swój głos i upodobnić go do potwora lub postaci z bajki, a także dostosować parametry dźwięku w różnych pasmach częstotliwości za pomocą equalizera.

Dopasowane do użytkownika

Zapomnij o ciężkich i niewygodnych słuchawkach. W przypadku G35 opaska i nauszniki zostały zaprojektowane osobno, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowują się zarówno do kształtu głowy, jak i uszu. Nauszniki zostały pokryte skórą proteinową, która zapewnia wysoki komfort i jest przyjazna dla skóry.

Zachwyć się efektami świetlnymi

Aby jeszcze bardziej zwiększyć immersję i dostarczyć dodatkowych wrażeń podczas gry, słuchawki wykorzystują podświetlenie RGB. Możesz więc cieszyć się efektownym spektaklem świetlnym, na który składa się aż 16.8 mln kolorów. Postaw na Edifier i wzbogać swoje stanowisko gracza o ciekawe źródło światła.

Szeroka kompatybilność

Zastanawiasz się, czy słuchawki będą działać z Twoim sprzętem? Bez obaw. G35 współpracują z urządzeniami wyposażonymi w port USB. Możesz więc bez problemu połączyć je m.in. z komputerem PC, MAC, a także PS4 czy PS5. Dołączony do kabla kontroler pozwala regulować poziom głośności, włączać i wyłączać efekty świetlne, a także wyciszać mikrofon.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelG35
Impedancja znamionowa32Ω
Pasmo przenoszenia20 Hz – 40 KHz
ZłączeUSB
Czułość100 dB
Przetwornik50 mm
Długość kabla2.5 m