M201BT

Kompaktowe głośniki M201BT to zestaw idealnie nadający się na małe biurko. Nie zajmuje wiele miejsca, jednak gwarantuje dźwięk wysokiej jakości. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezpośrednie połączenie się z wybranym urządzeniem. Możesz pożegnać się z plątającymi się kablami. Nie będziesz zawiedziony.

Połącz się jak chcesz

Głośniki M201BT są urządzeniem typu all – in – one i dają możliwość łączenia się z urządzeniami na wiele sposób. Możesz skorzystać z wbudowanego modułu Bluetooth 5.0 by sparować wybrane urządzenia takie jak komputer, smartfon czy tablet. Do podłączenia możesz skorzystać również za pomocą wejścia audio 3,5mm.  

Łatwe łączenie

Wyposażenie w port USB to największy atut zestawu jednocześnie gwarantujący uniwersalność. Nie trzeba podłączać głośników do prądu, wystarczy połączyć je z gniazdem i cieszyć się ulubionymi dźwiękami, filmami czy turniejami pełnych emocji. To rozwiązanie znacznie wpływa na komfort podczas korzystania z głośników.

Minimalistyczny design

Głośniki Edifier M201BT wyróżniają się wyjątkowo minimalistycznym designem, który wpisze się w każde wnętrze zarówno w domu jak i w biurze. Czarny kolor idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu i pomieszczeniu zaprojektowanym w stylu retro.

Idealne połączenie

Dwa głośniki i subwoofer to idealne połączenie do odtwarzania wysokiej jakości dźwięków i mocnych basów. Sprawdzą się idealnie zarówno dla miłośników muzyki, kina jak i dla graczy. Subwoofer wyposażony jest w 131mm jednostkę basową, dzięki czemu doskonale radzi sobie z niskimi i silnymi częstotliwościami.

Łatwy w obsłudze

Poza standardowym korzystaniem z zestawu, na boku panelu subwoofera znajdują się przyciski zwiększania i zmniejszania głośności, wyboru wejścia i regulacji basów, co ułatwia sterowanie i regulację i znacząco wpływa na komfort podczas korzystania z głośników.    

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelM201BT
Moc całkowita34 W
Moc wyjściowa RMS2x 8 W
Moc wyjściowa Sub18 W
Pasmo przenoszenia częstotliwości63Hz – 20kHz,≤ 25 dB(A)
Częstotliwość podziału≤ 0,5%
Wejście audioAUX, Bluetooth
Głośnik tonów średnich / niskich5 cali
Wymiary84x153x103mm (Sub: 161x200x280mm)