M601DB

Multimedialne głośniki Edifier z bezprzewodowym subwooferem to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o świetnej estetyce i wyjątkowych brzmieniach. Wersja Bluetooth V5.1 z technologią Qualcomm aptX zapewnia prostą i komfortową obsługę wielu nowoczesnych modeli. Poza tym, M601DB cechuje także szeroka kompatybilność za pomocą uniwersalnych wejść. Wbudowany panel z funkcjonalnymi przyciskami oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania, również ułatwi regulację najważniejszych ustawień.

Cyfrowe przetwarzanie sygnału

Wzmacniacz klasy D oraz zaawansowana technologia DSP skutecznie eliminują irytujące zniekształcenia. Pozwala urządzeniu pracować jeszcze wydajniej, zachowując krystalicznie czysty dźwięk w każdych warunkach. Ponadto, 0,5-calowy przetwornik wysokotonowy, 3,5-calowy przetwornik tonów średnich oraz 8-calowy subwoofer są odpowiedzialne za właściwe zbalansowanie tonacji.

Wiele możliwości

Dzięki modułowi Bluetooth 5.1 i funkcjonalnemu dekodowaniu aptX, możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie stabilnego sygnału audio z urządzeń wyposażonych w funkcję Bluetooth. Oferuje błyskawiczną transmisję z szerokim zasięgiem, bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Pożegnaj wszelkie problemy z kompatybilnością, ponieważ głośniki M601DB zostały też wyposażone w liczne wejścia, między innymi Line In, AUX, optyczne, czy koaksjalne. Co więcej, wskaźnik świecący w trzech odcieniach informuje o aktualnym źródle dźwięku.

Komfortowa obsługa

Dwa sposoby regulacji sprawiają, że korzystanie z głośników jest banalnie proste. Za pomocą specjalnego panelu kontrolnego i znajdującego się w zestawie pilota, możesz szybko sterować głośnością, trybem pracy oraz zasilaniem. Nie musisz już wstawać z wygodnego fotela, ponieważ dołączony pilot zdalnego sterowania pozwala na obsługę zestawu z każdego miejsca.

Klasyczny charakter

Głośniki Edifier nadają się do każdego, stylowo urządzonego pomieszczenia. Elegancki, a zarazem praktyczny design to świetne rozwiązanie dla wymagających pasjonatów muzyki. Zastosowana koncepcja drewnianej obudowy umożliwia wielogodzinną rozrywkę, eliminując całkowicie rezonans akustyczny. M601DB posiada głębokie wnętrze, gwarantując niezapomniane wrażenia immersyjne.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelM601DB
Wersja BluetoothV5.1
Kodek audioSBC, aptX
Wejścia audioLine In, AUX, Optyczne, Koaksjalne, Bluetooth
Pasmo przenoszeniaR/L: 140Hz-20kHz;
SW: 50Hz-170Hz
Czułość wejściowaAUX: R/L: 450±50mV;
SW: 250±20mV;
Line in: R/L: 550±50mV;
SW: 250±20mV;
Optyczne/Koaksjalne: R/L: 400±50mFFs;
SW: 250±20mFFs;
Bluetooth: R/L: 500±50mFFs;
SW: 250±20mFFs;
Moc wyjściowa (RMS)110W (R/L:20W+20W SW:70W)
Stosunek sygnału do szumuR/L: ≥85dB(A);
SW: ≥75dB(A);
Poziom hałasu≤25dB(A)