MF3

Cenisz bezprzewodowe rozwiązania? Wybierz słuchawki gamingowe Edifier HECATE G5BT
i ciesz się wysokim komfortem użytkowania oraz niskim opóźnieniem na poziomie 45 ms.
40-milimetrowe przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku, a mikrofon z ENC usprawnia komunikację. G5BT zapewniają nawet 40 h bezprzewodowej pracy, ich dodatkowym atutem jest podświetlenie RGB.

Wiele możliwości

Produkt Edifier świetnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Szczególnie użyteczny będzie między innymi dla nauczycieli, przewodników, coachów i osób pracujących w sprzedaży.
MF3 pozwoli użytkownikowi uniknąć nadwyrężania strun głosowych. Urządzenie wyposażono w mikrofon
o średnicy 9,7 mm, który charakteryzuje się wysoką czułością i niskimi zniekształceniami.
Zapomnij o zakłóceniach! Teraz możesz rozmawiać bez obaw, że Twoje wypowiedzi nie będą dostatecznie głośne, nawet w dużych przestrzeniach.

Dopracowana konstrukcja

Wzmacniacz głosu Edifier MF3 wyróżnia się mocą wyjściową na poziomie 3 W (RMS).
Wyposażony został w 78-milimetrowy przetwornik tonów średnich i wysokich, dzięki czemu cieszyć się będziesz krystalicznie czystym dźwiękiem. Urządzenie na pewno docenią miłośnicy muzyki – poprzez podwójne gniazdo AUX 3,5 mm możesz połączyć MF3 z laptopem, tabletem, smartfonem lub odtwarzaczem MP3 i cieszyć się swoimi ulubionymi utworami.

Długi czas pracy

Martwisz się, że wzmacniacz rozładuje się w czasie prowadzenia wykładu lub zajęć? Niepotrzebnie! Urządzenie wyposażono w wydajny akumulator
o pojemności 2200 mAh, dzięki czemu jedno ładowanie wystarczy, aby MF3 mógł pracować przez nawet 20 godzin. Możesz więc bez obaw korzystać z jego funkcji.

Dodatkowe dogodności

To wciąż nie wszystko – aby użytkowanie produktu było jak najwygodniejsze, do zestawu dołączono regulowaną smycz o maksymalnej długości 1.4 m
i klamrę, dzięki którym wygodnie zawiesisz wzmacniacz na ramieniu czy wokół talii lub przymocujesz go do paska czy ubrania.
Stylowy design inspirowany modnymi torebkami sprawia, że MF3 jest nie tylko funkcjonalnym urządzeniem, ale i świetnym dodatkiem!
Co więcej, dzięki niskiej wadze produktu
nawet nie odczujesz, że go nosisz.

Specyfikacja

Model

MF3

Całkowita moc wyjściowa

3 W

Pasmo przenoszenia

600Hz-11kHz

Stosunek sygnału do szumu

≥ 80 dBA

Czułość wejścia

750 ± 50 mV

Wejście

AUX x2

Przetwornik

78-milimetrowy (tony średnie / wysokie)

Czas pracy

20h

Wymiary

94.1 x 97.2 x 40.5 mm

Kolor

Czarny