MP230

Udane połączenie nowoczesnych technologii i stylu retro? Edifier udowadnia, że to możliwe! Głośnik MP230 prezentuje się niezwykle elegancko i gwarantuje doskonałą jakość dźwięku dzięki przetwornikom 48 mm i wzmacniaczowi klasy D. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 16 godzin na jednym ładowaniu, a Bluetooth 5.0 odpowiada za niezawodne połączenie bezprzewodowe. Urządzenie pozwala też odtwarzać muzykę z karty TF lub przez kabel AUX.

Zachwycające doznania dźwiękowe

Co sprawia, że głośnik MP230 gra tak dobrze? Jego system akustyczny stereo składa się z 2 przetworników 48 mm oraz zintegrowanego, podwójnego radiatora pasywnego. Wszystko to zapewnia poszerzone pole dźwiękowe, wyraziste tony wysokie, wzmocnione basy i bogactwo szczegółów. Co więcej, technologia DSP oraz zaawansowany wzmacniacz klasy D gwarantują krystalicznie czyste brzmienie i bezstratną jakość.

Kilka możliwości połączenia

Swobodnie odtwarzaj muzykę z wybranego źródła. Głośnik MP230 obsługuje łącze Bluetooth 5.0, które zapewnia szybką, stabilną transmisję bezprzewodową, dłuższy czas pracy i większą odporność na zakłócenia. Możesz też połączyć go z wybranym urządzeniem przy użyciu kabla AUX. Istnieje również możliwość odtwarzania muzyki za pomocą karty dźwiękowej lub karty TF.

Wiele godzin muzyki

Teraz możesz bez przeszkód słuchać muzyki nawet przez cały dzień. Głośnik został wyposażony w wysokiej klasy akumulator litowo-polimerowy o pojemności 2600 mAh, który pozwala odtwarzać Twoje ulubione utwory nawet przez 16 godzin na jednym ładowaniu. Dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale też na przykład na wycieczce lub na pikniku, umożliwiając słuchanie piosenek, podcastów czy audiobooków niemal wszędzie.

Praktyczne i stylowe przyciski

Wygodną obsługę głośnika umożliwiają specjalnie zaprojektowane przyciski, które stanowią doskonałą imitację klawiszy fortepianu. Są niezwykle przyjemne w dotyku i łatwo poddają się palcom. Za ich pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć MP230, zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, uruchomić tryb Bluetooth, przełączyć piosenkę lub dostosować głośność.

Idealny dla miłośników retro

Inspirowany latami 50. i 60. XX wieku design głośnika z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom retro. Drewniana obudowa nie tylko prezentuje się niezwykle elegancko, ale też jest przyjemna w dotyku i minimalizuje rezonans akustyczny, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość dźwięku. Co więcej, na spodzie urządzenia znajdują się specjalne podkładki, które izolują niepożądane wibracje i zapewniają mu większą stabilność.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelMP230
Moc wyjściowa (z limitem zniekształceń)10 W + 10 W
Pasmo przenoszenia70 Hz – 13 KHz
SNR≥85 dB (A)
Wejście audioBluetooth, karta TF, AUX, karta dźwiękowa
Pojemność akumulatora2600 mAh
Czas odtwarzaniaDo 16 h
Wymiary162 x 84,5 x 96,5 mm
Waga0,85 kg