MR4

Zaawansowane głośniki Edifier MR4 znajdą zastosowanie nie tylko w domu, ale też na przykład w studiu nagrań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły zapewnić doskonałą jakość dźwięku i oferują 2 tryby odtwarzania – Monitor oraz Music. Wygodne w użyciu pokrętło zapewnia prosty dostęp do ich funkcji, a kilka dostępnych portów takich jak TRS, AUX czy RCA pozwala podłączyć wiele różnych urządzeń.

Najwyższa jakość dźwięku

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość audio, głośniki zostały profesjonalnie dostrojone przez ekspertów z Edifier Acoustic Lab. Wzmacniacz klasy D oraz 4-calowy woofer sprawiają, że częstotliwość może zostać obniżona do 60 Hz, a zastosowanie DSP gwarantuje jeszcze ciekawsze brzmienie. MR4 ma także zaawansowany dzielnik częstotliwości, który pozwala uzyskać lepszy sygnał wejściowy i czystość dźwięku.

Stworzone dla miłośników muzyki

Głośniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić możliwie najpiękniejszy dźwięk. 1-calowy przetwornik wysokotonowy z jedwabną membraną oraz specjalnie zaprojektowany, zintegrowany przedni panel ze stożkiem gwarantują czyste, wyraziste tony wysokie. Możesz też cieszyć się niezwykłym bogactwem szczegółów i podkreślonym basem dzięki stożkowi PP z membraną uzupełnioną o MICA.

2 tryby odtwarzania

Dzięki 2 dostępnym trybom pracy głośniki doskonale nadają się do różnych zastosowań. Jeśli zajmujesz się produkcją muzyki i realizacją dźwięku, z pewnością przyda Ci się tryb Monitor, który pozwoli usłyszeć każdy szczegół. Na co dzień świetnie sprawdzi się tryb Music, który podkreśli to, co najpiękniejsze w Twoich ulubionych piosenkach.

Prosta obsługa

Obsługa urządzeń jest niezwykle prosta i intuicyjna. MR4 zostały wyposażone w wielofunkcyjne pokrętło, które zapewnia wygodny dostęp do ich najważniejszych funkcji. Wystarczy je nacisnąć i przytrzymać, aby włączyć lub wyłączyć głośniki, przekręcić, aby dostosować głośność i nacisnąć dwa razy, aby zmienić tryb odtwarzania.

Kilka dostępnych wejść

Głośniki mają kilka dostępnych wejść, dzięki którym możesz podłączyć do nich różne urządzenia. Porty TRS Balanced 6,35 mm umożliwiają podłączenie MR4 do konsoli, miksera lub innego profesjonalnego sprzętu z czułością wejściową +4 dBu. Możesz też skorzystać z 2 wejść RCA Unbalanced. Co więcej, na przednim panelu jednego z głośników znajdziesz wejście AUX oraz dodatkowy port wyjścia, który pozwala podłączyć słuchawki.

Udoskonalona konstrukcja

MR4 nie tylko zapewniają perfekcyjną jakość dźwięku, ale też prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. Drewniana obudowa z płyty pilśniowej MDF nadaje im ponadczasowy charakter i sprawia, że mogą znakomicie uzupełnić każdą aranżację. Ma także duże znaczenie dla jakości dźwięku – redukuje rezonans akustyczny i minimalizuje niepożądane wibracje.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelMR4
Czułość wejściowaTRS Balanced: +4 dBu;
AUX / RCA Unbalanced: -10 dBV;
Moc wyjściowa (z limitem zniekształceń)21 W + 21 W
Pasmo przenoszenia60 Hz – 20 KHz
Wejścia audioTRS Balanced, RCA i AUX Unbalanced
SNR≥85 dBA
THD + szum (%)≤0,2%
Przetwornik wysokotonowy1″
Woofer4″
Wymiary głównego głośnika140 x 228 x 197,5 mm
Wymiary głośnika pomocniczego140 x 228 x 184 mm
Waga4,5 kg
KolorCzarny