NeoBuds Pro 2

Edifier NeoBuds Pro 2 to wysokiej jakości słuchawki o oferujące dźwięk premium – posiadają one certyfikat Hi-Res Audio przyznawany urządzeniom zapewniającym brzmienie lepsze od płyty CD. Dzięki pojemnym akumulatorom możesz cieszyć się muzyką przez 4 godziny na jednym ładowaniu, a z pomocą etui ładującego – przez kolejne 12 godzin. Wyposażone w łącznie 8 mikrofonów z funkcją redukcji hałasu z otoczenia (ENC) możesz swobodnie rozmawiać bez obawy o ciągłe powtarzanie się. Dołączone do zestawu 7 par gumek w różnych rozmiarach zapewnią, że słuchawki będą pewnie osadzone w uszach. 

Dźwięk przestrzenny

Funkcja wearing detection sprawia, że słuchawki automatycznie wstrzymują i wznawiają odtwarzanie, abyś nie przegapił ulubionego momentu w piosence. Dźwięk przestrzenny zapewni niezwykłe wrażenia z odsłuchu. Lubisz grać w gry? Dobrze się składa, ponieważ tryb gamingowy oferuje płynną synchronizację dźwięku z obrazem, aby zwycięstwa przychodziły jeszcze łatwiej. Z kolei tryb Ambient Aware pozwoli Ci jednocześnie słuchać muzyki i pozostać w kontakcie z otoczeniem, abyś mógł bezpiecznie uprawiać bieg czy czekać na dworcu lub lotnisku bez obawy, że przegapisz ważne komunikaty. Brzmi dobrze? A to tylko część funkcji!

Szerokopasmowe wielokanałowe ANC Edifier

ANC to akronim od angielskiego Active Noise Cancelling, czyli aktywnej redukcji hałasów, która sprawia, że nie słyszysz szumów z otoczenia. Możesz dzięki temu zanurzyć się w muzyce czy wczuć w serial siedząc w pociągu, czekając w kolejce czy idąc przez centrum miasta. NeoBuds Pro 2 posiadają niedawno opatentowaną technologię, która zapewnia jeszcze lepsze wychwytywanie niepożądanych dźwięków. 

Długi czas pracy i wearing detection

4 godziny na jednym ładowaniu wydłużone o kolejne 12 godzin z etui ładującym to wynik, jaki uzyskują słuchawki NeoBuds Pro 2 z włączonym ANC, z kolei kiedy funkcja ta jest wyłączona, możesz słuchać muzyki przez 5.5h wydłużone o 16.5h. Została jeszcze godzina podróży, a Ty jesteś dopiero w połowie filmu? Podłącz słuchawki do ładowania na 15 minut, a otrzymasz kolejne 2 godziny odsłuchu! Ktoś z współpasażerów o coś Cię pyta? Dzięki funkcji wearing detection słuchawki wykrywają czy są noszone – jeśli zdejmiesz jedną lub obydwie, automatycznie wstrzymują muzykę i wznawiają ją po ponownym założeniu. 

 

Panele dotykowe

Obydwie słuchawki wyposażone są w panele dotykowe, które pozwalają Ci kontrolować odtwarzanie, obsługiwać rozmowy i przełączać się między trybami bez konieczności sięgania po telefon. Wystarczy, że dotkniesz lewego lub prawego panelu określoną liczbę razy, a wywołasz przypisaną do niej funkcję. 

 

Dźwięk najwyższej jakości

Słuchawki NeoBuds Pro 2 posiadają certyfikat Hi-Res Audio, ale także kodeki LDAC oraz LHDC, które zapewniają, że słuchawki obsługują bardzo szerokie pasmo przenoszenia  20Hz-40KHz (LDAC) oraz gwarantują fantastyczną jakość dźwięku przesyłaną przez Bluetooth. Wbudowany moduł Bluetooth 5.3 oferuje stabilne, pozbawione zakłóceń połączenie, abyś mógł spokojnie cieszyć się z audiofilskich wrażeń zapewnianych także przez dźwięk przestrzeni z funkcją śledzenia ruchu głowy, która sprawia, że masz poczucie jakbyś niezależnie, w którą stronę odwrócił głowę, był otoczony zewsząd zniewalającym realistycznym brzmieniem.

Rozmowy na poziomie

Każda ze słuchawek wyposażona jest w 4 mikrofony z funkcją ENC (Enviromental Noise Cancellation), która redukuje hałas z otoczenia jednocześnie wyodrębniając Twój głos, aby Twoi rozmówcy mogli słyszeć Cię czysto i wyraźnie.

 

W czasie treningu i w podróży

Tryb ambient to fantastyczne rozwiązanie do osób, które dużo podróżują i lubią słuchać muzyki czekając na dworcu czy lotnisku. Tryb ten pozwala Ci jednocześnie cieszyć się brzmieniem odtwarzanych piosenek i pozostać świadomym otoczenia, czyli np. słyszeć komunikaty. Sportowcy i osoby lubiące aktywność fizyczną także docenią tę funkcję, ponieważ zwiększa ona bezpieczeństwo. Co więcej, ochrona IP54 gwarantuje pyłoszczelność i ochronę przed potem czy deszczem. 

Edifier Connect i garść dodatkowych zalet

Poszerz swoje możliwości z aplikacją Edifier Connect! Dzięki niej zyskujesz dostęp do funkcji equalizera (EQ), dodatkowych ustawień, możliwości zmiany koloru LEDów na 8 różnych wersji i nie tylko! Z dodatkowych zalet słuchawek, posiadają one funkcję TWS mirroring, która pozwala na ustawienie dowolnej słuchawki jako głównej, czyli tej utrzymującej połączenie Bluetooth. 

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelNeoBuds Pro 2
KolorCzarny, beżowy
Wersja Bluetooth5.3
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
Dystans pracy10 m
Czas pracy z włączonym ANC4h (słuchawki) + 12h (etui ładujące)
Czas pracy z wyłączonym ANC5.5h (słuchawki) + 16.5h (etui ładujące)
Pojemność akumulatora55mAh/3.85V (słuchawki), 500mAh/3.7v (etui)
Port ładującyUSB-C
Czas ładowania1h (słuchawki), 1h (etui)
Waga5.6g (jedna słuchawka), 49.2 (etui)
Kodowanie audioLDAC, LHDC, SBC, AAC
SterownikiKnowles Balanced Armature Driver
Wielkość głośników10mm, dynamiczne
Impedancja24Ω
Mikrofony8 (po 4 na każdej słuchawce)
Wrażliwość mikrofonu-38dB
Pasmo przenoszenia20Hz-40KHz(LDAC), 20Hz-20KHz(SBC,AAC)
Dźwięk192kHz, 24bit
Poziom ochronyIP54
Poziom ciśnienia akustycznego92dB