P100X

Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości. Głośnik biurkowy Edifier P100X zapewnia czyste, naturalne brzmienie, które zadowoli nawet wyjątkowo wymagających użytkowników. Możesz połączyć go z wybranym urządzeniem za pomocą wejścia Line In lub przez Bluetooth 5.0. Został wyposażony w kabel firmy Transparent oraz w drewnianą obudowę, która nadaje mu niezwykle elegancki charakter. W zestawie znajdziesz też praktycznego pilota zdalnego sterowania.

Zachwycający dźwięk

Co sprawia, że głośnik P100X gra tak dobrze? Urządzenie zostało wyposażone w opatentowany przetwornik wysokotonowy AIRPULSE “Air-Blade” oraz 4,5-calowy midwoofer z aluminiową membraną. Dzięki temu może zapewnić wyraziste tony wysokie, przyjemne dla ucha tony średnie i głębokie basy. Co więcej, cyfrowy wzmacniacz gwarantuje niski poziom zniekształceń, a kabel firmy Transparent odpowiada za doskonałą jakość transmisji sygnału. Z Edifier odkryjesz magię muzyki na nowo!

Różne możliwości połączenia

To Ty decydujesz, jak podłączysz swoje urządzenia do głośnika. Dostępne wejście Line In umożliwia połączenie przewodowe. Możesz też wykorzystać nowoczesne łącze Bluetooth 5.0, aby cieszyć się niezawodną transmisją bezprzewodową. Głośnik P100X został wyposażony w chipset QCC3031 i obsługuje kodek aptX HD, dzięki czemu oferuje szybkie i stabilne połączenie. Zapomnij o opóźnieniach i zbyt słabej jakości sygnału!

Eleganckie wzornictwo

Głośnik Edifier P100X nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale też może stanowić fantastyczną ozdobę pomieszczenia. Wyróżnia się eleganckim designem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom stylu retro. Drewniana obudowa z płyty pilśniowej MDF przyciąga wzrok i prezentuje się znakomicie. Urządzenie zostało też wyposażone w wygodne w użyciu pokrętła, za pomocą których nie tylko włączysz je lub wyłączysz, ale też dostosujesz głośność, tony wysokie i basy. Z Edifier masz pełną kontrolę nad dźwiękiem!

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Nie musisz za każdym razem wstawać z kanapy czy z fotela, aby obsłużyć głośnik. W skład zestawu wchodzi specjalny pilot zdalnego sterowania, który zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych funkcji. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć lub wyciszyć urządzenie, dostosować głośność, zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę i wybrać źródło dźwięku. Przekonaj się, jakie to wygodne!

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelP100X
Przetwornik wysokotonowyAIRPULSE “Air-Blade” (98 x 55 mm)
Midwoofer4,5-calowy, z dużym wychyleniem membrany, z aluminiową membraną
Moc wyjściowaL/R (przetworniki wysokotonowe): 10 W + 10 W;
Midwoofer: 40 W x1;
Pasmo przenoszenia52 Hz – 20 kHz
WejścieLine In, Bluetooth
Czułość wejściowaLine In: 400 ±50 mV;
Bluetooth: 450 ±50 mFFs;
Wersja Bluetooth5.0
Stosunek sygnału do szumuL/R: ≥90 dB(A)
Wymiary obudowy300 x 180 x 200 mm
Waga5,1 kg
KolorBrązowy