P180 USB-C

Słuchaj swoich ulubionych utworów w najwyższej jakości, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Edifier P180 zostały wyposażone w wysokiej klasy przetworniki 14,2 mm, które zapewniają krystalicznie czyste, naturalne brzmienie. Wbudowany mikrofon dookólny umożliwia wygodne rozmowy przez telefon, a zintegrowany pilot ułatwia obsługę produktu. Słuchawki są niesamowicie lekkie i wygodne, a zarazem wytrzymałe. Kabel USB-C zapewnia stabilne połączenie i komfort użytkowania. W aplikacji Edifier Connect możesz dostosować brzmienie słuchawek za pomocą funkcji Equalizera. Znajdziesz w niej również relaksujące dźwięki natury, które pomogą Ci odprężyć się po ciężkim dniu. 

Odkryj magię dźwięków na nowo

Przekonaj się, jak doskonale mogą brzmieć piosenki, które kochasz. Słuchawki P180 wyróżniają się wysokiej jakości brzmieniem, które potwierdza certyfikat Hi-Res Audio. Co więcej, mają wbudowane magnetyczne przetworniki NdFeB 14,2 mm, które w połączeniu z zaawansowanym dekodowaniem i wielowarstwowym dźwiękiem zapewniają niezapomniane muzyczne doświadczenia. Usłysz wzmocnione basy i wyraziste tony wysokie, zachwyć się bogactwem szczegółów i odkryj magię muzyki na nowo!

Wygodnie rozmawiaj przez telefon

Teraz możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon również w hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki Edifier P180 zostały wyposażone w nowoczesny mikrofon dookólny o wysokiej czułości, który precyzyjnie rejestruje głos. Zbędne dźwięki już nie staną Ci na przeszkodzie! Robisz zakupy w centrum handlowym i ktoś do Ciebie dzwoni? Chcesz porozmawiać przez telefon w zatłoczonym autobusie? Żaden problem! Z Edifier możesz mieć pewność, że Twój rozmówca doskonale Cię usłyszy.

Ergonomiczny design

Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz i nie obawiaj się zmęczenia. Słuchawki P180 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale pasować do większości kanałów usznych. Dzięki ergonomicznej konstrukcji są wyjątkowo wygodne i świetnie leżą w uszach, nie powodując uczucia nacisku ani nie wypadając. Wyróżnia je także zaskakująco lekka waga. Co więcej, długość kabla słuchawek wynosi ok. 110 cm, co daje Ci wymarzoną swobodę.

Wbudowany pilot

Co sprawia, że obsługa słuchawek jest tak prosta i wygodna? P180 zostały wyposażone w zintegrowanego pilota z 3 przyciskami. 2 z nich umożliwiają regulację głośności. Chcesz więcej? Wystarczy stuknąć w umieszczony na środku panel odpowiednią liczbę razy, aby na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, odebrać telefon, rozłączyć się, przełączyć piosenkę lub aktywować asystenta głosowego. Przekonaj się, jakie to wygodne!

Imponująco wytrzymałe

Słuchawki Edifier P180 będą doskonale Ci służyć przez długi czas. Zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów, które zapewniają im niesamowitą wytrzymałość. Ich kabel jest niezwykle elastyczny i odporny na ciągnięcie, rozerwanie czy innego rodzaju uszkodzenia. Nie będzie też nadmiernie się plątał. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi utworami bez obaw, że słuchawki zbyt szybko odmówią Ci posłuszeństwa.

W zestawie

  • Słuchawki
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Producent Edifier
Model P180
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 40 kHz
Czułość 97 ± 3 dB (A)
Impedancja 32Ω
Długość kabla 110 ± 5 cm
Złącze USB-C
Kolor Biały
Aplikacja Edifier Connect