P205

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, grasz w gry lub rozmawiasz przez telefon. Słuchawki dokanałowe Edifier P205 zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 8 mm i zapewniają głęboki, podkreślony bas. Są przy tym niezwykle lekkie i wygodne. Wbudowany mikrofon pozwala rozmawiać przez telefon, a zintegrowany z kablem pilot zapewnia wygodny dostęp do kilku przydatnych funkcji.

Krystalicznie czysty dźwięk

Dynamiczne przetworniki 8 mm zapewniają czysty, bogaty w szczegóły dźwięk. Pozwalają cieszyć się wzmocnionym basem i idealnie zbalansowanymi tonami średnimi. Wszystko to sprawia, że możesz nie tylko odkryć nieznane wcześniej detale swoich ulubionych piosenek, ale też zwiększyć immersję, kiedy grasz w gry.

Wygodnie rozmawiaj przez telefon

Teraz możesz wygodnie rozmawiać przez telefon niemal wszędzie – nie tylko w domu, ale też w autobusie lub w zatłoczonym sklepie. Słuchawki zostały wyposażone w dookólny mikrofon o wysokiej czułości, który niezawodnie rejestruje głos, dając Ci pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą.

Wbudowany pilot

Przekonaj się, jak prosta i wygodna może być obsługa słuchawek. P205 mają zintegrowany z kablem pilot, dzięki któremu wszystkie najważniejsze funkcje masz zawsze w zasięgu ręki. Za jego pomocą możesz na przykład w łatwy sposób dostosować głośność lub odebrać telefon.

Ergonomiczny design

Słuchawki P205 są niezwykle lekkie i wygodne. Ważą zaledwie 11,2 g i doskonale leżą w uszach. Nie wypadają i zapewniają niezrównany komfort użytkowania. Wchodzące w skład zestawu wymienne gumki w 3 rozmiarach (S, M i L) pozwalają jeszcze lepiej dostosować je do Twoich potrzeb. Słuchawki prezentują się przy tym niezwykle stylowo.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelP205
Przetwornik8 mm, dynamiczny
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz
Impedancja21Ω
SPL102 ±3 dB
Kierunkowość mikrofonuDookólny
Pasmo przenoszenia mikrofonu100 Hz – 10 KHz
Czułość mikrofonu99,3 ±3 dB
Złącze3,5 mm AUX
Długość kabla1,2 m ±5 cm
Waga11,2 g
KolorCzarny