QD35 White

Zanurz się w dźwiękach z Edifier. Głośnik Edifier QD35 pozwoli Ci cieszyć się fantastyczną jakością dźwięku potwierdzoną certyfikatem Hi-Res Audio. Obsługuje również kodek LDAC oraz wyposażono go w 2 porty ładowania, za których pomocą możesz odnawiać energię w smartfonie czy tablecie. Bez problemu połączysz się z nim przewodowo, jak i bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth 5.3. Przezroczysta obudowa z kolorowym podświetleniem zachwyci niejednego użytkownika.

Wysoka jakość dźwięku

Średniotonowy przetwornik o średnicy 3” z aluminiową membraną sprawia, że możesz cieszyć się bogatymi w szczegóły i intensywnymi tonami średnimi. Natomiast 1-calowy głośnik z jedwabną membraną opowiada na wyraźne i czysty tony wysokie. Dzięki całkowitej mocy wyjściowej sięgającej 40W RMS możesz wypełnić dźwiękiem pomieszczenie o wielkości aż 50 m2. Z Edifier przeniesiesz swoje doświadczenie muzyczne na wyższy poziom!

Zapomnij o zniekształceniach

Obawiasz się zniekształceń i kiepskiej jakości dźwięku? Niepotrzebnie! Zaawansowana technologia TurbMuff Air Noise Suppression niezawodnie redukuje wszelkie szumy pojawiające się w portach. Wykorzystuje również cyfrowy chipset DSP oraz cyfrowy wzmacniacz TI. Wszystko to sprawia, że możesz zachwycać się doskonałą jakością dźwięku bez zakłóceń.

Różne sposoby połączenia

Słuchaj muzyki tak, jak lubisz i zapomnij o ograniczeniach. Głośnik QD35 możesz połączyć z wybranym urządzeniem zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Wyposażono go w wejście USB-A oraz port 3.5 mm AUX, dzięki czemu bez problemu podłączyć do m.in. do komputera. Wolisz bezprzewodowa rozwiązania? Wykorzystaj łącze Bluetooth 5.3, które gwarantuje szybkie i stabilne połączenie. Ponadto technologia LDAC zadba o najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. Wygodnie sparuj głośnik ze smartfon i swobodnie słuchaj swoich ulubionych piosenek!

Nie tylko do słuchania muzyki

To nie koniec możliwości głośnika QD35! Dzięki technologii ładowania TurboGaN możesz wygodnie odnawiać energię w wielu urządzeniach, m.in smartfonie czy tablecie. Do Twojej dyspozycji są dwa porty – USB-C oraz USB-A, a maksymalna moc ładowania wynosi 35 W. Nie musisz obawiać się też o bezpieczeństwo swoich urządzeń. Inteligentny chip automatycznie dostosowuje moc ładowania, tym samym zapobiegając przeładowaniu.

Spektakularne efekty wizualne

Rozświetl swój pokój kolorami. Głośnik wyposażono w kolorowe podświetlenie, które zachwyci Cię wspaniałymi efektami świetlnymi. Przezroczysta konstrukcja głośnika dodatkowo podkreśli walory wizualne. Co więcej, podświetlenie możesz dostosować do swoich upodobań dzięki dedykowanej aplikacji Edifier Connect.

Więcej możliwości z aplikacją

Chcesz zyskać więcej możliwości? Zainstaluj dedykowaną aplikację Edifier Connect, którą znajdziesz zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Dzięki niej możesz zsynchronizować zegar, dostosować podświetlenie, zmieniać ustawienia EQ, a także dzielić się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelQD35
KolorBiały
Wersja Bluetooth5.3
Moc wyjściowa (RMS)25 W (tony średnie) + 15 W (tony wysokie)
Przetworniki3” średniotonowy + 1” wysokotonowy
Pasmo przenoszenia60Hz-40kHz
Stosunek sygnału do szumu≥85 dB (A)
CertyfikatyHi-Res Audio / Hi-Res Audio Wireless
Czułość wejściowaAUX 600 ± 50 mV; USB-A: 600 ± 50 mV; Bluetooth: 600 ± 50 mFFS
Wejście audioAUX / USB-A / Bluetooth
Maksymalna moc wyjściowa ładowania35 W
Wymiary277,8 x 164,8 x 141,7 mm
Waga2,64 kg