R1000T4

Głośniki Edifier R1000T4 to propozycja dla wszystkich fanów czystych dźwięków bardzo dobrej jakości. To odkrywanie na nowo bogactwa szczegółów ukrytych w ulubionych piosenkach, których wcześniej dotąd nie dostrzegałeś. Swoje preferencje ustawisz w bardzo prosty sposób, dzięki czemu możesz zyskać niezapomniane odczucia bez względu na ulubiony gatunek muzycznym.

Wyjątkowa obudowa

Obudowa głośników Edifier R1000T4 wykonana jest z płyty pilśniowej średniej grubości (MDF) całkowicie sprawdzonej na rynku. Czarny kolor idealnie uzupełni każde otoczenie, bez względu czy jest to biuro czy mieszkanie. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi nie musisz podłączać ich do żadnego dodatkowego urządzenia.

Łączność

Ogromną zaletą głośników jest możliwość zastosowania dwu żyłowego kabla do połączenia głośników, co pozwala na rozstawienie głośników w żądanej odległości. Dodatkowo dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych, z tyłu głośnika znajdują się pokrętła z regulacją basu i głośności. Nadaj swoim utworom wyjątkowy charakter i niebanalne brzmienie.

Nieprzerwanie czysty dźwięk

Wyposażony w 4-calowe przetworniki basowe i 3-calowe przetworniki wysokotonowe z jedwabną membraną, głośnik Edifier R1000T4 został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać najczystszy dźwięk z najmniejszymi detalami. . R1000T4 posiada również dwa złącza liniowe stereo, z dynamicznym wzmocnieniem wysokich tonów w porcie A dla jeszcze przyjemniejszych doznań dźwiękowych.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelR1000T4
Obszar zastosowaniaaudio / video
Łączna moc zestawu24W
Rodzaje wyjść / wejśćWejście stereo RCA – 2 szt.
SterowaniePrzyciski na głośniku
Waga5,1Kg
KolorCzarny