R1010BT

Zyskaj wysokiej jakości dźwięk, jakiego nie spodziewałbyś się po tak prostej i kompaktowej konstrukcji głośników. Obudowany w 100% z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF), R1010BT to odświeżona wersja klasyka Edifier, R1000 TCN. Wyposażony w 4-calowe przetworniki basowe i 3/4-calowe przetworniki wysokotonowe z jedwabną membraną oraz wbudowany Bluetooth, zestaw został zaprojektowany tak, aby dostarczać imponujący dźwięk z odpowiednią jakością każdego dźwiękowego szczegółu.

Więcej niż jeden sposób podłączenia

Dwa zintegrowane gniazda Line-in umożliwiają podłączenie do innych analogowych urządzeń audio, oszczędzając kłopotów z podłączeniem i odłączeniem. Regulacja barwy dźwięku obejmuje basy i głośność oraz dynamiczne wzmocnienie wysokich tonów na porcie A, który jest dedykowany do zaspokojenia Twoich preferencji w zakresie odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Ustawiaj według własnych preferencji dzięki pokrętłom z tyłu głośnika. Głośniki R1010BT Bluetooth są również wyposażone w dwa porty wejścia liniowego stereo, jednak ich podstawowym źródłem dźwięku jest połączenie za pomocą technologii bluetooth.

Głośniki wysokotonowe

Smukłe, dobrze zaprojektowane kopułkowe głośniki wysokotonowe zapewniają miękkie i wyraźne wysokie tony. Edifier zapewnia wrażenia, na które zasługujesz.15 mm grubości obudowy z MDF (płyty pilśniowej o średniej gęstości), która tłumi niechciane, zewnętrzne wibracje. Atrakcyjne, zaokrąglone krawędzie, dostarczają za to dodatkowych wrażeń estetycznych.

Ceramiczne przetworniki papierowo-stożkowe

Ceramiczno-papierowe przetworniki dostarczają potężny bas. Klasyczna wydajność napędzana przez przodującą technologiczną wiedzę Edifier. Eleganckie wykończenie w klasycznym, brązowym drewnie z kontrastującymi detalami sprawia, że R1010BT jest eleganckim dodatkiem do każdego stylowego miejsca.

Specyfikacja

ModelR1010BT
Całkowita moc wyjściowaR/L: 12W+12W
Stosunek sygnału do szumu≥85dB(A)
Pasmo przenoszenia70Hz-20KHz
Czułość wejściowaWejście liniowe A: 700mV±50mV. Wejście liniowe B: 500mV±50mV
Bluetooth400 mV±50 mFFS
Typ wejściaRCA (x2)
Bass driver4 cale (106 mm)
Driver trebleΦ13 mm
Wymiary6×9.5×7 in (WxHxD)