Edifier R1100

Postaw na idealnie czysty dźwięk, który docenisz już po pierwszym odsłuchu. Sześcienna, klasyczna konstrukcja, w czarnym kolorze zapewni stabilizację przy nawet największych basach i wpisze się doskonale w każde wnętrze. Bez problemu dopasujesz swoje preferencje i zapewnisz sobie niezapomniane, muzyczne wrażenia. Podwójne wejścia RCA umożliwiają podłączenie do więcej niż jednego urządzenia, co daje jeszcze większe możliwości.

Aktywny system głośników

Edifier R1100 to kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 42W. Podwójne wejście RCA umożliwia podłączenie do wielu źródeł audio, port bass reflect odpowiada za dobrą jakość basów, a regulatory głośności i tonów wysokich oraz niskich umożliwiają dostosowywanie dźwięku do swoich preferencji. Obudowa wykonana z plyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny i zapewnia naturalny dźwięk bez zniekształceń.

Wyjątkowa obudowa

Obudowa głośników Edifier R1000T4 wykonana jest w 100% z płyty pilśniowej średniej grubości (MDF) całkowicie sprawdzonej na rynku. Czarny kolor idealnie uzupełni każde pomieszczenie, bez względu czy jest to biuro czy mieszkanie. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi nie musisz podłączać ich do żadnego dodatkowego urządzenia.

Wyjątkowa jakość dźwięku z Edifier

Głośniki Edifier R1100 to propozycja dla wszystkich fanów czystych dźwięków bardzo dobrej jakości. To odkrywanie na nowo bogactwa szczegółów ukrytych w ulubionych piosenkach, których wcześniej dotąd nie dostrzegałeś. Swoje preferencje ustawisz w bardzo prosty sposób, dzięki czemu możesz zyskać niezapomniane odczucia bez względu na ulubiony gatunek muzycznym.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelR1100
Moc wyjściowaRMS 21W x 2 (THD + N=10%)
Odległość poziomu szumów≥85 dBA
THD (zniekształcenia harmoniczne)≤0,5%
Pasmo przenoszenia75 Hz ~ 18 KHz (przy +/-9 db)
Skuteczność wejścia PC750 mV ± 50 mV
Skuteczność wejścia AUX550 mV ± 50 mV
Typ wejściaRCA-3,5 mm AUX, RCA
Regulacjagłówna regulacja głośności / pokrętła regulujące poziom tonów wysokich i niskich
Głośnik niskotonowy4 cale (116 mm), ekranowany magnetycznie, 6 Ω, z portem bass reflex
Głośnik wysokotonowyØ 13 mm, z jedwabną kopułką, ekranowany magnetycznie, 4 Ω
Wymiary146 × 234 × 196 mm (WxHxD)
WagaOk. 4,90 kg