R1855DB

Aktywny system głośników Edifier R1855DB zaprojektowany jest w bardzo przemyślany sposób z myślą o funkcjonalności. Przywrócone zostało stare wzornictwo, jednak wprowadzono najnowszą technologię by uzyskać jak najlepsze efekty dźwiękowe. Obudowa wykonana została z grubej płyty MDF, sprawdzającej się już od wielu lat na rynku. Wprowadzono technologię Bluetooth by poszerzyć możliwości odtwarzania muzyki z telefonów, tabletów czy laptopów. To równowaga funkcjonalności i wzornictwa.

Wysoka jakość wykonania

Głośniki R1855DB wykonane są z płyty pilśniowej o średniej gęstości, co redukuje zniekształcenia i minimalizuje rezonans akustyczny. Jego postawa pochylona jest o 10° zapewniając precyzję i idealnie oddaje dźwięki. Konstrukcja została zaprojektowana w ten sposób by trafiać bezpośrednio do Twoich uszu. 4 – calowe przetworniki głośników średnio – niskotonowych i niskotonowych tworzą bogate niskie tony. W tym samym czasie jednostki wysokotonowe wytwarzają czyste wysokie tony. To 70W czystego dźwięku.

Poręczna obsługa

Głośniki można obsługiwać za pomocą pilota dołączonego do zestawu, zasilanego baterią. Współpracuje on z portem podczerwieni, który umieszczony jest w przedniej ścianie kolumny. Regulacja głośności, przełączanie wejść, wyciszanie głośników i sterowanie odtwarzaniem za pomocą połączenia Bluetooth – wszystko to na wyciągnięcie ręki. Jest łatwy w użyciu i mieści się w dłoni, zapewniając najwyższy komfort podczas korzystania.    

Zabawa technologią

R1855DB to klasyka i zabawa z najnowszą technologią Bluetooth, która umożliwia odtwarzanie muzyki czy ulubionych filmów z telefonów, tabletów czy laptopów. Dodatkowo pilot, którym możesz zdalnie kierować swoimi głośnikami i ukryte z tyłu głośnika potencjometry umożliwiające personalizację ulubionych dźwięków dają wiele możliwości, które możesz wykorzystać.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelR1855DB
Moc wyjściowaRMS 16w×2 + 19w×2
Stosunek sygnał/szum-85db
THD (całkowite zniekształcenia harmoniczne)0.5%
Czułość wejściowa PC700±50mv
Czułość wejściowa AUX550±50mv
Typ wejściaAUX, RCA, Bluetooth, optyczne, koaksjalne
Tweeter19mm jedwabna kopułka 6ohm
Subwoofer4″ (116mm) 6ohm
Wymiary głośnika154 x 254 x 224mm
OpornośćGłośnik wysokotonowy:6Ω;
Głośnik niskotonowy:6Ω;