R2750DB

Te głośniki dysponują mocą 136 watów, co jest bardzo rzadko spotykane w głośnikach podobnej wielkości. Trójdrożny wzmacniacz Tri-Amp pozwoli Ci poddać się dźwiękom, które są zarówno czyste, jak i potężne. Oba głośniki są zamknięte w drewnianych płytach MDF, aby zminimalizować ewentualne echo, dlatego wraz z nimi zyskasz zupełnie nowe wrażenia muzyczne, odkrywając na nową swoje ulubione piosenki w jeszcze lepszej jakości.

Wielozadaniowe

Z głośnikami Edifier’s R2750DB prawie każde urządzenie jest kompatybilne. Sparuj swój smartfon przez Bluetooth i zostaw kable za sobą. Możesz też podłączyć telewizor lub system do gier za pomocą złącza koncentrycznego, optycznego lub RCA.

Wejście cyfrowe

Połączenie koaksjalne nie jest tak powszechne jak optyczne, ale jeśli Twoje urządzenie ma taką możliwość, połączenie koaksjalne ma tendencję do lepszego brzmienia, dzięki większej szerokości pasma, co oznacza, że może obsługiwać wyższą jakość dźwięku do 24 bitów/192 kHz. Optyczne jest zwykle ograniczone do 96 kHz.

Bezprzewodowe połączenie przez Bluetooth

Strumieniuj swoją muzykę bezprzewodowo do R2750DB za pomocą technologii Bluetooth v4.1. Podłącz swój laptop, tablet lub telefon za pomocą Bluetooth i rozpocznij imprezę od swojej listy odtwarzania.

Sterowane pilotem

R2750DB wyposażono w ergonomiczny pilot zdalnego sterowania, który umożliwia zmianę źródła, głośności, Bluetooth, wybór ścieżki w trybie Bluetooth oraz poręczny przycisk wyciszenia. Przejmij kontrolę nad dźwiękiem nie ruszając się z fotela.

Dokładna regulacja

Na panelu bocznym znajdują się pokrętła regulacji tonów wysokich i niskich, których potrzebujesz, aby ustawić głośniki dokładnie tak, jak chcesz a dodatkowo, na przedzie obudowy znajdziesz kalibrowany port reflect basu. System wzmacniacza klasy D z cyfrowym przetwarzaniem sygnału i technologią elektronicznej kontroli tonów dostarczy Ci dodatkowych muzycznych wrażeń.

Dodatkowa moc

Do podłączenia wykorzystaj kabel głośnikowy F5 pin bi-amplifying typu XLR z wtykami kątowymi. Głośniki R2750DB są wyposażone w dodatkowe wyjście na niezależny subwoofer, który możesz podpiąć w każdej chwili i zmienić swój zestaw 2.0 w 2.1, podbijając tym sposobem każdy z emitowanych basów.

Specyfikacja

Moc całkowita136 Watt
Moc wyjściowaRMS 14W x2 (głośniki wysokotonowe) + 14W x2 (głośniki tonów średnich) + 40W x 2 (głośniki niskotonowe) [DRC ON]
Stosunek sygnału do szumu (SNR)≥85 dBA
Pasmo przenoszenia częstotliwości45Hz-20KHz
Wejście audioAUX, Bluetooth, Optyczne, Koaksjalne
SterowaniePilot zdalnego sterowania oraz poręczne pokrętła na panelu bocznym pozwalają na pełną regulację parametrów
Głośnik tonów niskich6,5 cala (178 mm)
Głośnik tonów średnich4 cale (116 mm)
Głośnik tonów wysokich3/4 cala NDFeB
Wagaok. 20 kg
Wymiary218mm x 393mm x298mm (WxHxD)
OpornośćGłośnik wysokotonowy:4Ω;
Głośnik niskotonowy:4Ω