R2850DB

Dzięki wszechstronnym głośnikom R2850DB uzyskasz nowe, niezapomniane wrażenia podczas słuchania swoich ulubionych piosenek. Podłącz je do konsoli, komputera i telewizora za pomocą wbudowanych wejść i odkryj wyjątkową jakość dźwięku. Nowoczesny moduł Bluetooth 5.1 umożliwia także bezprzewodowe połączenie. Maksymalna moc RMS 150W zapewnia czyste, odpowiednio zbalansowane basy. Do zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania, który ułatwi kontrolę z każdego miejsca.

Innowacyjne technologie

Łącze Bluetooth 5.1 z kodowaniem Qualcomm aptX jest odpowiedzialne za szybkie i sprawne połączenie głośników z każdym urządzeniem. Obsługuje między innymi system Android, Mac, czy Windows. Brak przewodów sprawia, że komfort użytkowania jest jeszcze wyższy, w porównaniu do standardowej opcji. Dostarcz sobie niesamowitych wrażeń w trakcie słuchania wyczekiwanej płyty lub podczas oglądania ekscytującego filmu.

Krystalicznie czysty dźwięk

Zestaw głośników 2.0 posiada 0.75-calowy przetwornik wysokotonowy oraz 4-calowy przetwornik średnich tonów. Łączna moc 150W razem ze wzmacniaczem klasy D z funkcją DSP są odpowiedzialne za idealnie zbalansowany sygnał audio, stabilny przesył i brak jakichkolwiek opóźnień. Możliwe jest również podłączenie dodatkowego, zewnętrznego subwoofera (brak w zestawie), który jeszcze bardziej obniży tonacje.

Szeroka kompatybilność

Cecha, która z pewnością zachwyca w uniwersalnym zestawie, to pełna kompatybilność. Różnorodność portów pozwala podłączyć większość obecnych modeli, w tym samym momencie. Wybierz źródło dźwięku spośród dostępnych wejść Line in 1, Line in 2, koaksjalnych oraz optycznych, połącz je ze swoim sprzętem i zanurz się w magii nastrojowych piosenek.

Komfortowa obsługa

Znajdujący się w zestawie pilot do zdalnej kontroli sprzętu, to narzędzie gwarantujące niezwykle wygodne sterowanie najważniejszymi funkcjami. Nieważne, gdzie się znajdujesz – wystarczy kilka ruchów, aby według preferencji ustawić poziom głośności, zmienić kolejność piosenek, czy też wybrać źródło transmisji. Jeden z głośników zawiera trzy pokrętła na bocznym panelu, które pozwalają na precyzyjne dostosowanie wyżej wymienionych funkcji.

Eleganckie wykończenie

Profesjonalny zestaw głośników Edifier charakteryzują praktyczne rozwiązania w klasycznej obudowie. Połyskująca płyta MDF nadaje stylowego klimatu, jednocześnie całkowicie eliminując rezonans akustyczny. Co oznacza, że najlepsza jakość towarzyszyć będzie nawet przy maksymalnych poziomach głośności. Całość sprawdzi się jako ciekawy dodatek do gustownie urządzonych pomieszczeń.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelR2850DB
Wersja BluetoothV5.1
Moc wyjściowa (wysokie tony)14W+14W
Moc wyjściowa (średnie tony)16W+16W
Moc wyjściowa (bas)45W+45W
Moc całkowita150W
Wejścia audioLine in 1, Line in 2, Optyczne, Koaksjalne, Bluetooth
Pasmo przenoszenia42Hz – 20kHz
Wymiary258 x 461 x 316 mm (SxWxG)
Waga23 kg
Kolorczarny
Stosunek sygnału do szumu≥85dB (A)
Głośnik tonów niskich8″ (220mm)
Głośnik tonów średnich4″ (116mm)
Głośnik tonów wysokich3/4″ (19mm)
Poziomy wejścioweLine in 1 700mV±50mV | Line in 2 500mV±50mV OPT/COX 350mFFs ± 50mFFs Bluetooth 350 ± 50mFFs
Oporność głośnikówGłośnik wysokotonowy:4Ω;
Głośnik niskotonowy:4Ω;