R501BT

Zapewnij sobie jakość dźwięku na najwyższym poziomie. Głośniki 5.1 Edifier R501BT wyróżniają się całkowitą mocą wyjściową (RMS) sięgającą 93 W i obsługują technologię cyfrowego przetwarzania sygnałów, dzięki czemu gwarantują czyste brzmienie i bogactwo szczegółów. Pozwalają odtwarzać muzykę z różnych źródeł – między innymi z karty SD lub dysku USB. Możesz też połączyć się z nimi bezprzewodowo – przez Bluetooth 4.0. Ich obsługę ułatwia wbudowany wyświetlacz oraz wchodzący w skład zestawu pilot.

Wiele możliwości połączenia

Wybieraj spośród wielu różnych źródeł dźwięku i słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Głośniki Edifier R501BT umożliwiają podłączenie wybranych urządzeń na przykład za pomocą wejścia audio 5.1 lub dwóch portów wejściowych stereo. Możesz też połączyć się z nimi bezprzewodowo – przez Bluetooth 4.0. Produkt pozwala również korzystać z kart SD oraz dysków USB. Możliwości są naprawdę duże!

Najwyższa jakość dźwięku

W zestawie znajdziesz subwoofer z 8-calową jednostką basową oraz głośniki satelitarne z 3-calowymi przetwornikami. Całkowita moc wyjściowa (RMS) urządzeń wynosi aż 93 W (38 W z subwoofera i 5x 11 W z pozostałych głośników). Model R501BT został też wyposażony we wzmacniacz klasy D i obsługuje technologię cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP). Do dyspozycji masz również port bass reflex. W efekcie możesz cieszyć się czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem i mocnym, głębokim basem.

Prosta i intuicyjna obsługa

Na subwooferze R501BT znajduje się kilka przycisków oraz niewielki wyświetlacz cyfrowy, możesz więc między innymi wygodnie zmieniać ustawienia. W zestawie znajdziesz też niewielkiego pilota zdalnego sterowania, który pozwoli Ci na bezproblemową obsługę głośników na odległość. Umożliwia na przykład wybór źródła dźwięku, regulację głośności, dostosowywanie basów i tonów wysokich, a także przełączanie piosenek. Już nie musisz za każdym razem ruszać się z miejsca!

Specyfikacja

Model

R501BT

Kolor

Czarno-szare

Moc wyjściowa

Satelity: 5x 11 W; Subwoofer: 38 W;

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dBA

Moc całkowita

93 W

Pasmo przenoszenia

Głośniki satelitarne: 170 Hz - 20 kHz (±6 dB); Głośnik centralny: 150 Hz - 20 kHz (±6 dB); Subwoofer: 38 Hz - 95 Hz (±3 dB);

Czułość wejściowa

800 ±50 mV

Port wejściowy

5.1, Bluetooth 4.0, PC, AUX, karta SD, dysk USB

Sterowanie

Regulacja głośności, zmiana źródła dźwięku / wejścia, regulacja basów i tonów wysokich