S1000 MKII

Profesjonalne głośniki Edifier zachwycają aktywnym systemem 2.0 o nieprzeciętnej mocy 120W RMS. Sygnał audio wspierany jest poprzez częstotliwość do nawet 24 BIT/216 kHZ, zapewniając najwyższą jakość oraz pełną wydajność. Wbudowany, tytanowy przetwornik wysokotonowy odpowiada za płynne przejścia w tonacji, gwarantując doskonały zasięg akustyczny. Wersja Bluetooth V5.0 z technologią Qualcomm aptX HD pozwalają na zdalne połączenie z większością dostępnych modeli.

Bogaty wybór połączeń

Do głośników można podłączyć wiele różnych typów urządzeń, zarówno koncentrycznych, jak i optycznych. Ciesz się swoim czasem osobistym po podłączeniu do konsoli do gier, TV boxów, telefonów komórkowych, laptopów i wielu innych urządzeń. Na tylnym panelu znajdują się między innymi uniwersalne wejścia optyczne, cyfrowe, koncentryczne oraz stereofoniczne RCA, co umożliwia podłączenie kilku urządzeń w jednym momencie. Ponadto, wejście cyfrowe wspiera częstotliwość 24BIT/192 kHz. Bez obaw korzystaj z jakościowego dźwięku i ciesz się wielogodzinną rozrywką.

Bezprzewodowa transmisja bez zakłóceń

Przesył muzyki w głośnikach Edifier przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń i opóźnień. Zostały wyposażone w najnowszy moduł Bluetooth 5.0 z systemem kodowania Qualcomm aptX HD. Nie musisz już przejmować się ograniczającymi swobodę przewodami. Bezprzewodowe łącze sprawi, że szybko sparujesz swój sprzęt i zachwycisz się bezproblemowym przekazem danych na świetnym poziomie.

Odkryj magię muzyki na nowo

Zastosowane techniki doskonalące otrzymywany dźwięk dotychczas były wykorzystywane w profesjonalnych urządzeniach dedykowanym audiofilom. Cyfrowy procesor sygnału razem z aluminiową membraną generują głębokie brzmienia, pozbawione wszelkich zniekształceń. Wzmacniacz klasy D również jest odpowiedzialny za podkreślenie niskich i wysokich tonów, oferując niezapomniane wrażenia immersyjne.

Współczesny wariant

S1000 MKII to nie tylko czysty i stabilny sygnał audio. Niskie zniekształcenia oraz wysoka wytrzymałość, to zasługa wykonanej z jakościowego drewna obudowy. Kształtne wykończenie nadaje całości nowoczesnego, ciekawego charakteru. Ulepszona specyfikacja spełnia standardy profesjonalizmu. Głośniki mogą posłużyć za elegancki dodatek do stylowo urządzonego biura, a także dopełnią wystrój domowego pomieszczenia.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelS1000MKII
Całkowita moc wyjściowaRMS 25Wx2 + 35Wx2 (Średnie tony niskie)
Stosunek sygnału do szumu≥ 90dBA
Pasmo przenoszenia45Hz – 40kHz
Czułość wejściowaLine in 1:750±50mV / Line in 2 :900±50mV / OPT, COX: 350 mFFs ± 50 mFFs / Bluetooth: 450±50mV
Jednostka średnio/niskotonowa5.5”
Jednostka wysokich tonów1”
OpornośćGłośnik wysokotonowy:4Ω;
Głośnik niskotonowy:4Ω