S1000W

Głośniki 2.0 Edifier S1000W to doskonały wybór dla audiofilów – wyposażone w 5,5-calowe aluminiowe głośniki basowe, tytanowe głośniki wysokotonowe i mocną konstrukcję redukująca rezonans, głośniki Edifier oferują czysty, głęboki i bogaty dźwięk, który może rozbrzmiewać z wielu miejsc dzięki szerokiemu wachlarzowi obsługiwanych technologii przesyłu dźwięku. Z głośnikami można łączyć się za pomocą Wi-Fi, Bluetooth i przesyłać dźwięk przez Apple Airplay, Amazon Alexa, TIDAL Connect i Spotify Connect.

Wysoka jakość dla doskonałego brzmienia

Zastosowane w Edifier S1000W aluminiowe 5,5-calowe głośniki basowe oferują czysty, precyzyjny dźwięk do pary z głośnikami wysokotonowymi o tytanowych kopułach dają czysty dźwięk, który zapewni fantastyczne doświadczenia w czasie oglądania filmów lub pląsania do rytmu ulubionych kawałków! Niskiej i średniej częstotliwości dźwięki o mocy 120W wstrząsną Twoim pokojem! Ponadto głośniki są wyposażone w cyfrowy wzmacniacz mocy klasy D o wysokiej wydajności, a także elektroniczną zwrotnicę i kontrolę dynamiczną opartą na Texas Instruments DSP, aby lepiej oddawać detale dźwięku.

Solidna budowa i stylowy design

Głośniki cechują się zaokrągloną obudową, aby dostarczyć mocny, bogaty dźwięk. Solidna budowa redukuje rezonans, abyś mógł cieszyć się pełnią wrażeń bez niepotrzebnych zakłóceń. Oglądanie filmu, granie w pasjonujące gry czy zachwyt samym dźwiękiem – niezapomniane doświadczenia są już na wyciągnięcie ręki.

Bezprzewodowe połączenie dla Twojej wygody

Niezawodne połączenie za pomocą WiFi i Bluetooth V5.2 zapewni niezakłócone niczym wrażenia tak długo, jak tylko będziesz chciał. Z pomocą aplikacji Edifier Home możesz łatwo i bez pośpiechu połączyć się ze swoim domowym WiFi dzięki kilku kliknięciom.

Wieloplatformowy streaming

Przesyłaj muzykę z ulubionej platformy! Głośniki Edifier S1000W obsługują Apple AirPlay dzięki czemu możesz streamować ze swojego iPhona, iPada lub Maca. Co więcej, możesz kontrolować dźwięk w wielu pokojach za pomocą Apple HomePod mini, ale także Alexy, Amazon Echo i TIDAL Connect. Słuchasz muzyki na Spotify? Doskonale! Głośniki Edifier S1000W obsługują także i tą platformę.

Wiele wejść i intuicyjna obsługa

Z głośnikiem można połączyć się różnymi typami wejść: optical (OPT), coaxial (COX), auxilary (AUX). Głośniki możesz kontrolować za pomocą dołączonego do zestawu pilota, który został zaprojektowany w taki sposób, aby najważniejsze przyciski głośności i zmiany piosenki były łatwe do zlokalizowania. Możesz także dostosować do swojego gustu basy czy tony wysokie. Głośniki wspierają sygnał audio o częstotliwości próbkowania do 24-bitów/192kHz.

Specyfikacja

Moc wyjściowa 35W x 2 (Mid-Range/Bass) + 25W x 2 (Treble)
Pasmo przenoszenia 45Hz-40kHz
Poziom szumów <25dB(A)
Stosunek sygnału do szumu (SNR) >90dB(A)
Czułość wejściowa Line In 1: 700 ± 50mV, Line In 2: 900 ± 50mV, OPT, COX: 450 ± 50Mv, Bluetooth: 500 ± 50mV
Rodzaje wejść Line In 1, Line In 2, Optical, Coaxial. Bluetooth, Wi-Fi
Moc 120W
Jednostka sterująca 5,5” (Mid-Range/Bass) + 1” (Treble)
Wymiary 20cm/34,5cm/29,5cm
Waga 16,77kg