S3000 PRO

Multimedialne głośniki Edifier S3000 Pro to rewelacyjne rozwiązanie w sferze muzycznej. Certyfikowana jakość Hi-Res Audio oraz jednostka basowa o 6.5” oferuje maksymalną czystość transmisji, eliminując wszelkie irytujące odgłosy. Ulepszona konstrukcja wysokotonowych głośników z planarną membraną pozwalają na bogate w detale, stabilne dźwięki i doskonały zasięg akustyczny. Dostępne 4 tryby pracy z pewnością posłużą
w każdej sytuacji i spełnią Twoje oczekiwania. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth 5.0 pozwala na zdalne połączenie z większością modeli dostępnych na rynku.

Zaawansowane innowacje

Głośniki zostały wyposażone w wersję Bluetooth 5.0
 i system dekodowania Qualcomm aptX HD.
To oznacza, że S3000 Pro posiadają szeroką gamę kompatybilności z wieloma akcesoriami.
Liczna ilość wbudowanych portów to między innymi: USB, Line In, Balance, a także wejście optyczne
i koaksjalne. Nie musisz męczyć się z kablami, aby uzyskać pewny oraz bezstratny przesył.
Połącz sprzęt za pomocą modułu Bluetooth
i zapewnij sobie błyskawiczny
i niezawodny przekaz sygnału, bez jakichkolwiek zakłóceń.

Spełnione standardy jakości

W procesie tworzenia zostały wykorzystane elementy, które dotychczas dedykowane były wyłącznie do profesjonalnych urządzeń. Certyfikowane głośniki Hi-Res Audio gwarantują rozległy zakres częstotliwości, dostosowując tonację do aktualnego trybu pracy. Ponadto, przetwornik basowy i wysokotonowy, razem z aluminiową membraną są odpowiedzialne za pozbawione szumów, krystalicznie czyste brzmienia. Kontrola dynamiki oparta o technologię DSP, elektroniczna zwrotnica oraz wzmacniacz klasy D, dostarczają garść niezapomnianych wrażeń immersyjnych podczas słuchania ulubionych utworów.

Pożegnaj uciążliwe zakłócenia

Zastanawiasz się, dlaczego głośniki S3000 PRO w tak doskonały sposób przetwarzają sygnał audio? Dźwięk o niezwykłej jakości jest otrzymywany przy pomocy zaawansowanego procesora
XMOS x Core200, który obsługuje bitrate USB do nawet 24bit/192kHz. Co więcej, zastosowanie technologii Kleernet pozwala na całkowicie bezstratny, pozbawiony zakłóceń, bezprzewodowy przesył sygnału. Pasmo przenoszenia 5.8 G wpływa na wyjątkową stabilność, a rozwiązanie DNA (Detect and Avoid) daje możliwość wykrywania, a następnie eliminowania błędów.

Wiele możliwości

Niezależnie od Twoich potrzeb, Edifier potrafi jeszcze lepiej dostosować się do wymagających sytuacji.
Bez problemu przełączaj się pomiędzy czterema trybami, takimi jak Classic, Monitor, Dynamic oraz Vocal.
Te cztery tryby dźwięku zostały stworzone w celu podkreślenia charakterystycznych tonów w różnych gatunkach muzyki i dźwięku. W każdej chwili możesz wypróbować wszystkie ustawienia i zapewnić sobie wielogodzinną rozrywkę, zaczynając seans wciągającego serialu lub oglądać koncerty swoich idoli.

Eleganckie, matowe wykończenie​

Ciemna, drewniana obudowa połączona jest
z nowoczesnymi funkcjami hi-tech, aby nadać klasycznego, wyrafinowanego wyglądu. Świetnie sprawdzi się jako gustowny dodatek w stylowo urządzonym pomieszczeniu. Planarne głośniki odpowiadają za bardziej szczegółowe, delikatne tony, dzięki czemu można cieszyć się taką samą jakością muzyki w całym domu.

Komfortowa obsługa z każdego miejsca

Do zestawu dołączony został funkcjonalny pilot, służący do zdalnego sterowania, dający pełną kontrolę
z pewnej odległości. Indywidualnie reguluj wysokie tony, basy, czy poziom głośności, nie ruszając się z wygodnego fotela. Wystarczy ruch jedną dłonią, aby włączyć i wyłączyć zasilanie, zatrzymać/wznowić odtwarzanie, cofnąć piosenkę, wybrać źródło dźwięku lub jeden z trybów.

Specyfikacja

Model

S3000 PRO

Moc wyjściowa:

R/L (wysokie tony): 8 W + 8 W; R/L (średnie i niskie tony): 120 W + 120 W

Stosunek sygnału do szumu:

R/L: ≥85 dB (A)

Pasmo przenoszenia

R/L: 38 Hz - 40 kHz

Wejścia audio:

Line In, Balance, Bluetooth, Optyczne, Koaksjalne, USB

Czułość wejściowa:

Line In: 600 ±50 mV;
Balance: 1000 ±50 mV;
OPT/COAX: 400 ±50 mFFs;
Bluetooth: 450 ±50 mFFs;
USB: 400 ±50 mFFs

Przetwornik basowy:

6,5-calowy (179 mm), membrana ze stopu aluminium

Przetwornik wysokotonowy:

107 x 107 mm, planarne z jedwabną membraną

Wymiary:

232 x 356 x 268 mm

Waga:

21,1 kg