S330

Ten zestaw audio składa się z dwóch satelitarnych głośników, uzupełnionych o imponujący subwoofer. Proponuje wspaniałą jakość dźwięku, co czyni go świetnym wyborem dla melomanów, kinomanów, jak i tych, którzy spędzają czas w świecie gier. Głośniki cechuje niewielki rozmiar, szeroka kompatybilność i solidne wykonanie.

Funkcjonalny pilot

Pilot przewodowy umieszczony na kablu stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie wygodę. Dzięki temu rozwiązaniu regulacja ustawień dźwięku staje się błyskawiczna i zgodna z indywidualnymi upodobaniami. Takie podejście doskonale odpowiada oczekiwaniom zarówno graczy, jak i kinomaniaków. Już nigdy nie musisz przerywać seansu filmowego czy sesji grania, aby skorygować głośność. Dzięki solidnej konstrukcji pilot stabilnie pozostaje na swoim miejscu.

Czyste brzmienie pełne detali

Wyjątkowy zestaw składa się z głośników o mocy wyjściowej 18W każdy i subwoofera o mocy 36W. Stosunek sygnału do szumu wynosi imponujące 85 dBA, co gwarantuje czystość i klarowność dźwięku. Co więcej, pasmo przenoszenia satelitów wynosi od 140Hz do 20kHz, a subwoofera od 20Hz do 120Hz, co oznacza, że każdy dźwięk, niezależnie od częstotliwości, będzie wyraźnie słyszalny. Co więcej, ten zestaw głośników oferuje regulację tonów niskich oraz włącznik, co pozwala na dostosowanie dźwięku do własnych preferencji. Z Edifier odkryjesz na nowo swoje ulubione utwory!

Szeroka kompatybilność

Impedancja wejściowa wynosi 10Ω, co gwarantuje równomierne przenoszenie prądu, a co za tym idzie – stabilność dźwięku. Te głośniki są wyposażone w wejście typu Stereo RCA, co oznacza, że można je podłączyć do niemal każdego urządzenia. Czułość wejścia głośników i subwoofera zapewniają wysoką jakość dźwięku bez względu na źródło sygnału.

Specyfikacja

Producent Edifier
Kod producenta S330D
Kolor Czarny
Bluetooth Nie
Całkowita moc wyjściowa: RMS 18W x 2 + 36W x 1
Pilot Na kablu
Wyjście słuchawkowe Tak
Moc zestawu RMS 18 W
Pasmo przenoszenia: Satelity: 140Hz – 20kHz | subwoofera: 20Hz – 120Hz
Wyjście słuchawkowe Tak
Pilot Na kablu
Wejście koaksjalne 1
THD + N (poziom badań) 10%
Stosunek sygnału do szumu ≥ 85 dBA
Zniekształcenia ≤ 0,5%
Czułość wejścia Satelity: 450mV ± 50mV (line-in) / 250 mV ± 50mV (wejście AUX) | Subwoofer: 180mV ± 50mV
Impedancja wejściowa: 10Ω
Audio Typ wejścia Stereo RCA
Regulacja Regulacja tonów niskich, włącznik
Subwoofer / jednostka bass 6 ½ calowy, ekranowany magnetycznie, 5Ω
Średniotonowe 2-calowy, ekranowany magnetycznie, 5Ω
Wysokotonowe Jedwab Ф19mm uwypuklenie, ekranowane magnetycznie, 4Ω
Pilot zdalnego sterowania Wired: Regulator głośności, gniazdo słuchawek
Wymiary Subwoofer: 246mm x 246mm x 286mm | Satelity: 68mm x 190mm x 100mm (szer. x wys.)
Waga ≈ 8,60 kg (netto) / 9.70 kg ≈ (brutto)