Soundbar Edifier B7

Kochasz kino? Teraz możesz mieć prywatną salę kinową w swoim domu! Soundbar Edifier B7 z bezprzewodowym subwooferem 5.8 GHz zapewnia fantastyczną jakość dźwięku i dostarczy Ci niezapomnianych, immersyjnych wrażeń. Został wyposażony w kilka portów, które pozwalają podłączyć różnego rodzaju urządzenia. Obsługuje też bezprzewodowe łącze Bluetooth 4.0. Chcesz jeszcze lepiej dostosować jego działanie do swoich potrzeb? Wybieraj spośród 3 dostępnych trybów pracy!
Soundbar Edifier B7

Stworzony dla najwyższej jakości dźwięku

Przenieś swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom. Soundbar został wyposażony w 2 0,75-calowe przetworniki tonów średnich oraz 0,75-calowy przetwornik wysokotonowy, które w połączeniu z 8-calowym subwooferem gwarantują bogaty w szczegóły, czysty, wyrazisty i doskonale zbalansowany dźwięk. Co więcej, potrójny system wzmacniania z procesorami audio DSP i DRC pozwoli Ci zapomnieć o zniekształceniach i odkryć Twoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości.

Szeroka kompatybilność

Problemy z kompatybilnością to już przeszłość! Soundbar ma kilka wbudowanych portów takich jak optyczny, koaksjalny, AUX i 2 RCA. Z powodzeniem podłączysz do niego sprzęty takie jak na przykład telewizor czy odtwarzacz DVD. Preferujesz bezprzewodowe rozwiązania? Mamy też coś dla Ciebie! B7 obsługuje łącze Bluetooth 4.0 z A2DP i AVRCP. Sparuj z nim swój telefon albo tablet i ciesz się szybką, stabilną i pozbawioną zakłóceń transmisją!

3 tryby pracy do wyboru

Co sprawia, że soundbar Edifier B7 idealnie sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach? Aż 3 dostępne tryby pracy! Wypróbuj je wszystkie i dostosuj działanie urządzenia do swoich potrzeb. Chcesz włączyć swoją ulubioną playlistę? Tryb Music pomoże Ci podkreślić to, co najpiękniejsze w każdym utworze. Wolisz obejrzeć film? Wybierz tryb Movie! A może zamierzasz zobaczyć kilka programów telewizyjnych? Tryb News będzie dla Ciebie odpowiedni!

Praktyczny pilot w zestawie

Chcesz spauzować lub ściszyć muzykę? Już nie musisz za każdym razem wstawać z fotela czy kanapy – wystarczy, że użyjesz wchodzącego w skład zestawu pilota zdalnego sterowania! Za jego pomocą możesz na przykład włączyć, wyłączyć lub wyciszyć soundbar, przełączyć utwór, dostosować głośność, wybrać źródło dźwięku lub zmienić tryb. Po prostu naciśnij odpowiedni przycisk i patrz, jak urządzenie dostosowuje się do Ciebie!

Nowoczesne wzornictwo

Edifier B7 to nie tylko zachwycająca jakość dźwięku i wygoda użytkowania, ale też przemyślany, nowoczesny design. Soundbar prezentuje się naprawdę stylowo – wspaniale uzupełni niemal każdą aranżację. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy, wytrzymałych, kompozytowych materiałów, które zapewniają mu niezrównaną trwałość. Specjalnie zaprojektowana obudowa minimalizuje rezonans akustyczny, pozwalając Ci pożegnać niepożądane wibracje.

Specyfikacja

Model

B7

Wejścia

AUX, Line In, koaksjalne, optyczne, Bluetooth

Moc wyjściowa

RMS 16 W x2 (wysokie tony) + 19 W x2 (średnie tony) + 75 W (niskie tony)

Przetwornik basowy

8-calowy (210 mm)

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dB (A)

Przetwornik średnich tonów

2-calowy (70 mm)

Pasmo przenoszenia

48 Hz - 20 kHz

Przetwornik wysokotonowy

19 mm, jedwabny, kopułkowy

Czułość wejściowa

Line In: główny głośnik: 350 ±50 mV, SW: 150 ±50 mV; AUX: główny głośnik: 350 ±50 mV, SW: 150 ±50 mV; OPT, COA: główny głośnik: 40 mFFs ±50 mFFs, SW: 100 mFFs ±50 mFFs;

Wymiary

1000 x 79 x 80 mm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić