Soundbar Edifier B8

Odkryj nowy poziom rozrywki. Soundbar Edifier B8 z bezprzewodowym subwooferem idealnie uzupełni Twoje kino domowe i zapewni doskonałą jakość dźwięku. Obsługuje zarówno połączenie przewodowe, jak i bezprzewodowe – przez Bluetooth 4.1. Czytelny, cyfrowy wyświetlacz oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania ułatwią Ci obsługę urządzenia i sprawią, że jego użytkowanie stanie się jeszcze wygodniejsze.
Zestaw Soundbar Edifier B8

Fantastyczna jakość dźwięku

Soundbar został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać Ci niezapomnianych muzycznych wrażeń. Przetworniki wysokotonowe 25 mm oraz 2,75-calowe przetworniki tonów średnich zapewniają idealny balans dźwięku i niesamowite bogactwo szczegółów. 8-calowy subwoofer pozwala cieszyć się głębokim, wzmocnionym basem. Bezprzewodowa konstrukcja umożliwia umieszczenie go w dowolnym miejscu – zbyt krótki kabel nie będzie Cię ograniczał!

Zapomnij o zniekształceniach

Edifier B8 wykorzystuje też inne nowoczesne rozwiązania, dzięki którym może zapewnić krystalicznie czysty, fantastycznej jakości dźwięk. Soundbar obsługuje technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), która pozwala eliminować nieprzyjemne trzaski i szum. Skutecznie minimalizuje zniekształcenia. Możesz więc bez przeszkód słuchać muzyki tak głośno, jak chcesz – irytujące zgrzyty już nie będą Ci przeszkadzać!

Korzystaj z zalet zdalnego sterowania

Urządzenie jest dziecinnie proste w obsłudze. Nie musisz nawet za każdym razem wstawać z wygodnego fotela – wystarczy, że użyjesz wchodzącego w skład zestawu pilota zdalnego sterowania! Za jego pomocą możesz między innymi zatrzymywać lub wznawiać odtwarzanie, podgłaśniać i ściszać muzykę, przełączać utwory i wybierać źródła dźwięku. Soundbar został też wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, który dostarczy Ci przydatnych informacji dotyczących na przykład aktualnego trybu połączenia czy poziomu głośności.

Wiele możliwości połączenia

Nieważne, jakiego sprzętu używasz – z powodzeniem podłączysz go do soundbaru. Urządzenie zostało wyposażone w porty RCA, AUX, optyczny, koaksjalny oraz 3 HDMI (w tym 1 ARC). Jesteś zwolennikiem bezprzewodowych rozwiązań? Mamy też coś dla Ciebie! Soundbar B8 obsługuje niezawodne łącze Bluetooth 4.1 Sparuj z nim wybrane źródło dźwięku i ciesz się szybką, stabilną i pozbawioną zakłóceń transmisją sygnału. Z Edifier słuchasz muzyki, jak chcesz!

Dopracowane wzornictwo

Co jeszcze sprawia, że soundbar Edifier B8 zaskakuje niesamowitą wydajnością? Starannie przemyślany, akustyczny design! Wchodzące w skład zestawu urządzenia zostały wykonane z wysokiej klasy, wytrzymałych materiałów, które minimalizują rezonans akustyczny, eliminując tym samym zbędne wibracje. Co więcej, obudowę subwoofera przygotowano z najwyższej jakości płyty pilśniowej MDF. Produkty są jednak nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle stylowe – fantastycznie uzupełnią wystrój każdego wnętrza.

Specyfikacja

Model

B8

Przetwornik wysokotonowy

φ19 mm, jedwabny, kopułkowy, 6Ω

Całkowita moc wyjściowa

RMS 16 W x2 + 19 W x2

Subwoofer

4-calowy, φ116 mm, 6Ω

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dB (A)

Wymiary

154 x 254 x 224 mm

THD

≤0,5%

Waga

6,63 kg

Czułość wejściowa

PC: 700 ±50 mV; AUX: 550 ±50 mV;

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić