Soundbar Edifier S50DB

Przenieś domową rozrywkę na nowy poziom. Soundbar Edifier S50DB z drewnianą obudową nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale też prezentuje się naprawdę znakomicie. Jego całkowita moc wyjściowa sięga 88 W, a dzięki technologii DSP gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie. Możesz podłączyć do niego rozmaite źródła dźwięku zarówno za pomocą kabli, jak i bezprzewodowo – przez Bluetooth. Obsługę soundbaru ułatwiają wbudowany ekran LED oraz dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.
Edifier S50DB

Szeroka kompatybilność - wiele możliwości połączenia

Pożegnaj problemy z kompatybilnością. Soundbar został wyposażony w porty AUX, Line In, optyczny i koaksjalny. Dzięki temu z powodzeniem podłączysz do niego wybrane urządzenia. Wolisz uwolnić się od kabli i zyskać jeszcze większą swobodę? To również jest możliwe! Produkt obsługuje bezprzewodowe połączenie Bluetooth, które zapewnia niesamowicie szybką i stabilną transmisję sygnału. Słuchaj muzyki tak, jak chcesz!

Dźwięk na najwyższym poziomie

Daj się zaskoczyć jeszcze lepszej jakości dźwięku! Soundbar został wyposażony w 2 0,75-calowe przetworniki wysokotonowe oraz 4 2,75-calowe przetworniki tonów średnich i niskich z aluminiową membraną. Istnieje też możliwość podłączenia do niego zewnętrznego subwoofera (brak w zestawie). Cyfrowy wzmacniacz obsługuje technologię DSP. Wszystko to pozwala zagwarantować krystalicznie czysty, idealnie zbalansowany dźwięk, który zachwyci Cię bogactwem szczegółów.

3 tryby odtwarzania do wyboru

Nieważne, czy słuchasz muzyki, czy oglądasz telewizję – soundbar Edifier S50DB zapewni Ci zoptymalizowaną jakość dźwięku w każdej sytuacji. Aby jeszcze lepiej dostosować jego działanie do Twoich oczekiwań, wybieraj spośród 3 dostępnych trybów pracy. Zamierzasz obejrzeć jakiś film? Aktywuj tryb Movie! Podczas słuchania muzyki najlepiej sprawdzi się tryb Music – pozwoli podkreślić to, co najciekawsze w Twoich ulubionych piosenkach. Do oglądania programów telewizyjnych wybierz tryb News.

Prosta i wygodna obsługa

Soundbar S50DB jest niesamowicie przyjazny użytkownikom. Czytelny wyświetlacz LED zapewni Ci wygodny dostęp do najważniejszych informacji. Co więcej, aby zmienić poszczególne ustawienia, nie musisz nawet ruszać się z kanapy! Wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania umożliwia na przykład zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania, przełączanie utworów, regulację głośności i wybór źródła dźwięku na odległość. Wystarczy jedno kliknięcie!

Dopracowany pod każdym względem

Edifier udowadnia, że optymalne połączenie zachwycającego stylu i funkcjonalności jest możliwe! Soundbar S50DB zwraca uwagę klasyczną, drewnianą obudową, która nie tylko prezentuje się niezwykle elegancko, ale też znacznie poprawia jakość dźwięku, minimalizując rezonans akustyczny. To jednak nie koniec niespodzianek! Urządzenie zostało wyposażone w specjalny uchwyt, za pomocą którego bez trudu przymocujesz je do ściany.

Specyfikacja

Model

S50DB

Czułość wejściowa

AUX: R/L: 400 ±50 mV; Line In: R/L: 600 ±50 mV; OPT/COA: R/L: 350 ±50 mFFs; Bluetooth: R/L: 500 ±50 mFFs;

Moc wyjściowa

L/R (wysokie tony): 12 W + 12 W RMS; L/R (średnie i niskie tony): 32 W + 32 W RMS

Pasmo przenoszenia

55 Hz - 40 kHz

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dB (A)

Przetwornik basowy

2,75-calowy (70 mm)

Poziom szumu

≤25 dB (A)

Przetwornik wysokotonowy

0,75-calowy (19 mm), tytanowy, kopułkowy

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić