Soundbar Edifier S70DB

Szukasz idealnego soundbaru do swojego kina domowego? Zestaw Edifier S70DB z bezprzewodowym subwooferem okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Całkowita moc wyjściowa 158 W oraz cyfrowy wzmacniacz z technologią DSP dostarczą Ci niezapomnianych muzycznych wrażeń. Soundbar został wyposażony w kilka portów, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń. Obsługuje też bezprzewodowe łącze Bluetooth 4.1. Aż 3 dostępne tryby odtwarzania pozwolą Ci dostosować jego pracę do Twoich potrzeb.
Soundbar Edifier S70DB

Magia muzyki na najwyższym poziomie

Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości. Soundbar został wyposażony w 2 tytanowe przetworniki wysokotonowe oraz 4 aluminiowe przetworniki średnich i niskich tonów. W skład zestawu wchodzi też 8-calowy subwoofer bezprzewodowy o ultraniskim opóźnieniu. S70DB obsługuje również technologię cyfrowego przetwarzania sygnału DSP. Wszystko to sprawia, że możesz cieszyć się idealną harmonią tonów, niesamowitym bogactwem szczegółów i krystalicznie czystym brzmieniem.

Mnóstwo możliwości połączenia

Teraz bez problemu podłączysz wybrane źródło dźwięku do soundbaru. Urządzenie ma wbudowane porty optyczny, koaksjalny, AUX i Line In, dzięki czemu jest kompatybilne z wieloma różnymi sprzętami. Wolisz stawiać na bezprzewodowe rozwiązania? Możesz uwolnić się od kabli, korzystając z niezawodnego łącza Bluetooth 4.1, które zapewni Ci błyskawiczną, wolną od zakłóceń i niezwykle stabilną transmisję sygnału.

3 tryby odtwarzania do wyboru

Dostosuj pracę soundbaru do swoich potrzeb, wybierając spośród 3 dostępnych trybów odtwarzania. Chcesz obejrzeć jakiś film? Aby zapewnić sobie niezapomniane wrażenia, wybierz tryb Movie. Masz ochotę posłuchać muzyki? Tryb Music umożliwi zaakcentowanie tego, co najlepsze w odtwarzanych utworach. Wolisz pooglądać programy telewizyjne? W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się tryb News.

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Obsługa urządzeń audio nigdy nie była prostsza. Teraz już nie musisz za każdym razem ruszać się z miejsca, aby zmienić piosenkę lub spauzować muzykę! W zestawie znajdziesz wygodnego w użyciu pilota, który umożliwia zdalną obsługę S70DB. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć soundbar, zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, dostosować głośność, wskazać źródło dźwięku lub przełączyć utwór. Wystarczy kilka kliknięć!

Elegancki i funkcjonalny design

Postaw na doskonałą kombinację funkcjonalności i ponadczasowego stylu. Obudowa soundbaru została wykonana z wysokiej klasy płyty pilśniowej MDF. Nie tylko nadaje urządzeniu klasyczny, elegancki charakter, ale też znacząco poprawia jakość dźwięku. Minimalizuje rezonans akustyczny i eliminuje zbędne wibracje. Edifier udowadnia, że udane połączenie nowoczesnych rozwiązań i zachwycającego wzornictwa jest możliwe!

Specyfikacja

Model

S70DB

Wejścia

AUX, Line In, Bluetooth, optyczne, koaksjalne

Moc wyjściowa

R/L (wysokie tony): 12 W + 12 W; R/L (średnie i niskie tony): 32 W + 32 W; SW: 70 W;

Przetwornik basowy

8-calowy (210 mm)

Poziom szumu

≤25 dB (A)

Przetwornik tonów średnich

2,75-calowy (70 mm)

Pasmo przenoszenia

45 Hz - 20 kHz

Przetwornik wysokotonowy

0,75-calowy (ø19 mm)

Czułość wejściowa

AUX: R/L: 400 ±50 mV, SW: 320 ±20 mV; Line In: R/L: 600 ±50 mV, SW: 450 ±20 mV; OPT/COA: R/L: 350 ±50 mFFs, SW: 220 ±20 mFFs; Bluetooth: R/L: 500 ±50 mFFs, SW: 420 ±20 mFFs;

Wersja Bluetooth

4.1

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić