SS02C

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych. Zostały wykonane ze stabilnej konstrukcji MDF, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. 

Praktyczna amortyzacja

Nie musisz obawiać się o zarysowania czy wgniecenia na podłodze. Gumowe stopki chronią przed powstawaniem rys, a dodatkowo zapewniają stabilizację na dowolnie wybranej, prostej powierzchni. 

Imponujący design

Dzięki doskonałemu wykonaniu i wyjątkowej konstrukcji, stojaki pasują do każdego wnętrza, nadając mu jeszcze większej wyrazistości. Drewno połączone z głęboką czernią nadają wyjątkowo eleganckiego i luksusowego charakteru, które sprawdzą się w każdym domu. 

Stabilność i bezpieczeństwo

Stojaki zostały wykonane z wytrzymałej i stabilna konstrukcji z grubej płyty MDF, która sprawia, że stojaki są stabilne, a co za tym idzie – bezpieczne podczas użytkowania. Nie musisz więc obawiać się o uszkodzenie swoich głośników. 

Żadnych niechcianych wibracji

Stojaki marki Edifier zostały zaprojektowane i wyważone w taki sposób, by nie powodować żadnych nieprzyjemnych wibracji podczas odtwarzania muzyki i filmów na podłożu, bez względu na ustawioną głośność. 

Łatwy montaż

Montaż stojaków jest niezwykle łatwy i szybki oraz nie wymaga użycia specjalnych narzędzi. Wystarczy przykręcić dolną oraz górną część stojaka i gotowe. Zaraz po skręceniu konstrukcji możesz zamocować do niej głośniki i cieszyć się ulubionymi utworami.  

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelSS02C
Rozmiar stojaka (środkowa część)290 x 350 x 648mm
Rozmiar podstawy350x290x24mm
Rozmiar górnej części253x193x24mm
Waga17.14kg
Wysokość648mm
KolorBrąz
MateriałMDF