W220T

Przekonaj się, jak dobrze mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Słuchawki TWS Edifier W220T zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki i obsługują technologię Snapdragon Sound, dzięki czemu mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku. Bluetooth 5.3 gwarantuje niezawodne połączenie, a redukcja szumów cVc pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon. Ciesz się czasem pracy do 24 godzin z etui ładującym i wypróbuj aplikację Edifier Connect, aby zyskać dostęp do wielu ciekawych funkcji.

Najwyższa jakość dźwięku

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku. Słuchawki obsługują technologię Snapdragon Sound i kodek aptX Adaptive, co przekłada się na czyste, naturalne brzmienie i niesamowite bogactwo szczegółów. W220T zostały też wyposażone w duże, ciekłokrystaliczne, kompozytowe membrany 13 mm. Dzięki temu mogą zapewnić jeszcze lepszą rozdzielczość i doskonałą harmonię. Załóż swoje nowe słuchawki, włącz ulubioną playlistę i poczuj się jak na koncercie, gdziekolwiek jesteś!

Pożegnaj opóźnienia

Koniec z problemami z połączeniem. Ulepszony chip Qualcomm QCC3056, anteny LDS oraz technologia Bluetooth 5.3 zapewniają szybką, stabilną transmisję i niskie zużycie energii. Możesz więc cieszyć się wydajną i niezawodną pracą słuchawek. Co więcej, kiedy grasz w gry W220T automatycznie przełączają się na tryb Low Latency, w którym zapewniają ultraniskie opóźnienie 89 ms. Nie daj się zaskoczyć przeciwnikowi i wygraj kolejny pojedynek!

Komfort użytkowania

Nie obawiaj się dyskomfortu, kiedy słuchasz swoich ulubionych piosenek. Słuchawki są wyjątkowo lekkie
i wygodne. Stabilnie pozostają w uszach i z nich nie wypadają. Są też wodoodporne na poziomie IP54 – możesz bez obaw korzystać z nich w czasie deszczu lub na treningu. Obsługa W220T również jest wyjątkowo prosta – wystarczą delikatne szczypnięcia, aby na przykład przełączyć utwór lub zatrzymać odtwarzanie. Nie musisz za każdym razem sięgać po telefon!

Długi czas pracy

Teraz możesz bez przeszkód słuchać muzyki w pracy, w domu czy na wycieczce – koniec z obawami o zbyt szybko rozładowany akumulator! Czas pracy W220T sięga 6 godzin na jednym ładowaniu, a wchodzące
w skład zestawu etui oferuje kolejne 18 godzin. Łącznie daje to do 24 godzin odtwarzania ulubionych playlist! Nie musisz też czekać w nieskończoność, aż słuchawki zostaną naładowane. Włóż je na 15 minut do etui, aby następnie słuchać muzyki przez około 2 godziny!

Sprawdzą się podczas rozmów przez telefon

Często rozmawiasz przez telefon? Słuchawki W220T będą idealne również dla Ciebie! Technologia Qualcomm aptX Voice zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas połączeń telefonicznych, a redukcja szumów cVc odpowiada za skuteczną eliminację zbędnych odgłosów z otoczenia. Możesz więc bez przeszkód rozmawiać nawet w hałaśliwych miejscach takich jak autobus czy supermarket. Słuchawki zostały też wyposażone w podwójne mikrofony.

Aplikacja Edifier Connect

Zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Wystarczy pobrać aplikację Edifier Connect i dodać do niej swoje słuchawki! Za jej pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć tryb gamingowy, dostosować głośność powiadomień, wyregulować czułość paneli dotykowych, ustawić timer
i sprawdzić poziom naładowania akumulatorów. Dostępne są również ustawienia EQ. Wypróbuj aplikację Edifier Connect i spraw, że słuchawki W220T jeszcze lepiej zaspokoją Twoje potrzeby!

Specyfikacja

Model

G5BT

Kolor

Czarny, Biały

Przetwornik

Dynamiczny 13 mm

Wersja Bluetooth

5.3

Model

G5BT

Wersja Bluetooth

5.0

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Kodeki

Qualcomm aptX Adaptive, Qualcomm aptX, SBC

Zasięg

Do 10 m

Czas pracy

Ok. 6 h (słuchawki) + 18 h (etui)

Pojemność akumulatora

35 mAh (słuchawki), 350 mAh (etui)

Interfejs ładowania

USB-C

Czas ładowania

Ok. 1 h (słuchawki), ok. 1,5 h (etui)

Wejście

5 V 200 mA (słuchawki), 5 V 1 A (etui)

Pasmo przenoszenia

G5BT

SPL

96 ±3 dB SPL (A)

Impedancja

28Ω

Liczba mikrofonów

4 (po 2 na każdą słuchawkę)

Czułość mikrofonu

-38 dB ±1 dB

Wodoodporność

IP54