W220T

Przekonaj się, jak dobrze mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Słuchawki TWS Edifier W220T zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki i obsługują technologię Snapdragon Sound, dzięki czemu mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku. Bluetooth 5.3 gwarantuje niezawodne połączenie, a redukcja szumów cVc pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon. Ciesz się czasem pracy do 24 godzin z etui ładującym i wypróbuj aplikację Edifier Connect, aby zyskać dostęp do wielu ciekawych funkcji.

Najwyższa jakość dźwięku

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku. Słuchawki obsługują technologię Snapdragon Sound i kodek aptX Adaptive, co przekłada się na czyste, naturalne brzmienie i niesamowite bogactwo szczegółów. W220T zostały też wyposażone w duże, ciekłokrystaliczne, kompozytowe membrany 13 mm. Dzięki temu mogą zapewnić jeszcze lepszą rozdzielczość i doskonałą harmonię. Załóż swoje nowe słuchawki, włącz ulubioną playlistę i poczuj się jak na koncercie, gdziekolwiek jesteś!

Pożegnaj opóźnienia

Koniec z problemami z połączeniem. Ulepszony chip Qualcomm QCC3056, anteny LDS oraz technologia Bluetooth 5.3 zapewniają szybką, stabilną transmisję i niskie zużycie energii. Możesz więc cieszyć się wydajną i niezawodną pracą słuchawek. Co więcej, kiedy grasz w gry W220T automatycznie przełączają się na tryb Low Latency, w którym zapewniają ultraniskie opóźnienie 89 ms. Nie daj się zaskoczyć przeciwnikowi i wygraj kolejny pojedynek!

Komfort użytkowania

Nie obawiaj się dyskomfortu, kiedy słuchasz swoich ulubionych piosenek. Słuchawki są wyjątkowo lekkie
i wygodne. Stabilnie pozostają w uszach i z nich nie wypadają. Są też wodoodporne na poziomie IP54 – możesz bez obaw korzystać z nich w czasie deszczu lub na treningu. Obsługa W220T również jest wyjątkowo prosta – wystarczą delikatne szczypnięcia, aby na przykład przełączyć utwór lub zatrzymać odtwarzanie. Nie musisz za każdym razem sięgać po telefon!

Długi czas pracy

Teraz możesz bez przeszkód słuchać muzyki w pracy, w domu czy na wycieczce – koniec z obawami o zbyt szybko rozładowany akumulator! Czas pracy W220T sięga 6 godzin na jednym ładowaniu, a wchodzące
w skład zestawu etui oferuje kolejne 18 godzin. Łącznie daje to do 24 godzin odtwarzania ulubionych playlist! Nie musisz też czekać w nieskończoność, aż słuchawki zostaną naładowane. Włóż je na 15 minut do etui, aby następnie słuchać muzyki przez około 2 godziny!

Sprawdzą się podczas rozmów przez telefon

Często rozmawiasz przez telefon? Słuchawki W220T będą idealne również dla Ciebie! Technologia Qualcomm aptX Voice zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas połączeń telefonicznych, a redukcja szumów cVc odpowiada za skuteczną eliminację zbędnych odgłosów z otoczenia. Możesz więc bez przeszkód rozmawiać nawet w hałaśliwych miejscach takich jak autobus czy supermarket. Słuchawki zostały też wyposażone w podwójne mikrofony.

Aplikacja Edifier Connect

Zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Wystarczy pobrać aplikację Edifier Connect i dodać do niej swoje słuchawki! Za jej pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć tryb gamingowy, dostosować głośność powiadomień, wyregulować czułość paneli dotykowych, ustawić timer i sprawdzić poziom naładowania akumulatorów. Dostępne są również ustawienia EQ. Wypróbuj aplikację Edifier Connect i spraw, że słuchawki W220T jeszcze lepiej zaspokoją Twoje potrzeby!

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelW220T
KolorCzarny
PrzetwornikDynamiczny 13 mm
Wersja Bluetooth5.3
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
KodekiQualcomm aptX Adaptive, Qualcomm aptX, SBC
ZasięgDo 10 m
Czas pracyOk. 6 h (słuchawki) + 18 h (etui)
Pojemność akumulatora35 mAh (słuchawki), 350 mAh (etui)
Interfejs ładowaniaUSB-C
Czas ładowaniaOk. 1 h (słuchawki), ok. 1,5 h (etui)
Wejście5 V 200 mA (słuchawki), 5 V 1 A (etui)
Pasmo przenoszenia20 Hz – 40 kHz
SPL96 ±3 dB SPL (A)
Impedancja28Ω
Liczba mikrofonów4 (po 2 na każdą słuchawkę)
Czułość mikrofonu-38 dB ±1 dB
WodoodpornośćIP54
Waga42 g