W288BT

Słuchawki Bluetooth Edifier W288BT cechują się łączącym je kabelkiem wyposażonym w panel z trzema przyciskami dzięki, którym możesz odbierać, odrzucać, kończyć rozmowy, zmieniać poziom głośności czy wyłączać i włączać mikrofon. Słuchawki wspierają także parowanie zarówno przez Bluetooth jak i NFC gwarantując Ci komfort wyboru. Co więcej, możesz sparować słuchawki z dwoma urządzeniami jednocześnie! Czas pracy słuchawek to 5,5 godziny dzięki czemu będziesz mógł trenować bez martwienia się o nagłe rozładowanie się baterii – słuchawki po sparowaniu z urządzeniem z iOS w czasie rzeczywistym będziesz mógł podglądać stan naładowania baterii.

Idealne dla osób aktywnych

Szczególnie osoby aktywne fizyczne zdają sobie sprawę z tego jak irytująca jest ciągle wypadająca słuchawka – z Edifier W288BT to już przeszłość. Słuchawki zostały wyposażone w zaczepy, które po nałożeniu na ucho gwarantują wygodę i stabilne osadzenie w uchu. Ponadto, wodorponość IPX4 sprawia, że słuchawki są odporne na pot.

Wygoda i ergonomiczny design

Dzięki wbudowanemu w kabel panelowi obsługa rozmów, mikrofonu, ustawianie głośności, przełączanie rozmowy ze słuchawek do telefonu i odwrotnie, wybieranie numeru jest proste i pomaga zachować skupienie na wykonywanych aktywnościach. Co więcej, dzięki ergonomicznemu kształtowi słuchawek ich kilkugodzinne użytkowanie nie sprawia dyskomfortu. Słuchawki możesz dodatkowo sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, aby płynnie przełączać się między zadaniami.

Wielokanałowa komunikacja

Edifier W288BT umożliwiają Ci łączenie się za pomocą Bluetooth 4.1 jak i NFC, abyś mógł korzystać z nich tak, jak lubisz. Odległość między słuchawkami, a urządzeniem, z którym chcesz je połączyć wynosi aż 10 metrów! Zostawiłeś telefon w pokoju, a chcesz wyjść na balkon i słuchać muzyki? Bez problemu! Muzyki możesz słuchać nawet przez 5,5 godziny. Czas wymagany do pełnego naładowania to 2 godziny.

Coś dla fanów basów

Edifier skłania się w stronę fanów niskich brzmień – słuchawki W288BT zostały wyposażone w wysokiej jakości technologię zapewniającą świetną jakość dźwięku o bardzo niskiej częstotliwości. Ciesz się niskim brzmieniem już dziś!

Diody powiadomią Cię o stanie słuchawek

Edifier W288BT posiadają wbudowane diody, które kolorami niebieskim i czerwonym oraz długością świecenia wskażą na stan naładowania i połączenia z urządzeniem, abyś mógł wygodnie i bez potrzeby korzystani z dodatkowych aplikacji korzystać ze wszystkich funkcji słuchawek.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth Bluetooth 4.1
Wodoszczelność IPX4
Czas pracy 5,5 godziny
Dynamika SPL 103 dB
Waga 13g
Impedencja 20 Ohm
Wspierane profile HFP, HSP, A2DP, AVRCP
Długość kabla 0,5 m
Napięcie wejściowe 5.0V – 500mA
Zakres częstotliwości 2.402GHz – 2.480GHz
Moc wyjściowa RF ≤20 dBm (EIRP)
Czas ładowania 5,5 h