W828NB

Słuchawki bezprzewodowe Edifier W288BT cechują się elegancką formą ze srebrnymi akcentami. Słuchawki wyposażone zostały w system aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz ergonomiczny design z miękkimi i komfortowymi poduszkami, aby zapewnić komfort w czasie wielogodzinnego użytkowania. Czas pracy z włączonym systemem redukcji szumów to aż 25 godzin, a czas ładowania do pełna to 4 godziny! Zastosowany Bluetooth V5.0 gwarantuje stabilne połączenie, abyś mógł cieszyć się muzyką bez zakłóceń. Słuchawki wychwytują sygnał nawet z 10 metrów. Mogą towarzyszyć Ci w każdej podróży dzięki funkcji ich składania – dołączona do zestawu torba zapewnia ochronę w transporcie.

Komfortowe i ergonomiczne wykonanie

Z uwagi na komfort użytkownika słuchawki Edifier W828NB zaprojektowane zostały w sposób ergonomiczny, aby jak najlepiej dopasować się do kształtu głowy. Także poduszki, w które zostały wyposażone słuchawki cechują się przyjaznym na ucha kształtem, aby nawet wielogodzinne noszenie nie sprawiało dyskomfortu.

Wielogodzinna zabawa i podwójne parowanie

Dzięki zastosowanym akumulatorom możesz słuchać muzyki nawet przez 25 godzin z włączonym Bluetooth i systemem redukcji szumów! Maraton filmowy lub ogrywanie najnowszego, długo wyczekiwanego tytułu to sama przyjemność z Edifier W828NB!Co więcej, słuchawki możesz sparować z dwoma różnymi urządzeniami – nawet jeśli obsługują odrębne systemy operacyjne np. Android i iOS. Dodatkową zaletą jest to, że słuchawki wspierają AMC zarówno połączenie przewodowe i bezprzewodowe.

Bezprzewodowe połączenie dla Twojej wygody

Niezawodne połączenie za pomocą WiFi i Bluetooth V5.2 zapewni niezakłócone niczym wrażenia tak długo, jak tylko będziesz chciał. Z pomocą aplikacji Edifier Home możesz łatwo i bez pośpiechu połączyć się ze swoim domowym WiFi dzięki kilku kliknięciom.

W domu i w podróży

Konstrukcja słuchawek W828NB pozwala na ich bezpieczne i wygodne składane, dzięki czemu są łatwe i wygodne w transporcie, aby mogły towarzyszyć Ci wszędzie, gdzie tylko chcesz. Dodatkowo do zestawu została dołączona torba ochronna, żeby uniknąć niepotrzebnych zabrudzeń.

Sterowanie z poziomu słuchawek

Możesz wykonywać operacje już z poziomu słuchawek dzięki znajdującym się na obudowie przyciskom. Obsługiwane funkcje to m.in. przyjmowanie i odbieranie połączeń, włączanie i wyłączanie asystenta głosowego, przełączanie się między piosenkami czy zmiana głośności. Słuchawki bezprzewodowe Edifier W288BT wyposażone są także w diody, aby komunikować użytkownikowi o stanie systemu redukcji szumów czy trybie parowania.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth Bluetooth V5.0
Protokoły Bluetooth 2DP/AVRCP/HFP/HSP
Odległość efektywna 10m
Czas odtwarzania około 25 godzin
Wejście 5.0V-1A
Pasmo przenoszenia 20Hz -20KHz
Czas ładowania 4 godziny
Pasmo częstotliwości 2,402 GHz – 2,480 GHz
Wrażliwość 100dB
Impedancja 24Ω