WH700NB

WH700NB to słuchawki bezprzewodowe wyposażone w ANC (Active Noise Cancellation), czyli funkcję aktywnej redukcji szumów. Dzięki niej szumy z zewnątrz zostają wygłuszone, abyś mógł bez zakłóceń słuchać muzyki czy też wyraźnie słyszeć osoby, z którymi rozmawiasz. Wbudowany moduł Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne i szybkie połączenie nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, między którymi możesz swobodnie się przełączać. Dynamiczne głośniki o wielkości 40mm zapewnią Ci fantastyczne brzmienie nawet przez 68 godzin bez włączonego ANC lub 45 godzin z włączoną funkcją. 

Dla fanów muzyki i graczy

Jedynie 10 minut ładowania daje Ci aż 8 godzin grania! Wyposażone w mikrofon z funkcją DNN (Deep Neural Network), czyli precyzyjną technologią zbierania głosu, zapewniają, że Twój głos nawet w hałasie pozostanie wyraźny dla rozmówców. Dzięki trybowi gamingowemu opóźnienie słuchawek wynosi jedynie 0.08s, co pozwala na perfekcyjną synchronizację dźwięku z obrazem. Z kolei dzięki trybowi ambient możesz jednocześnie słuchać muzyki i pozostać w kontakcie z otoczeniem np. kiedy czekasz na dworcu lub lotnisku. Brzmi dobrze? Aplikacja Edifier Connect poszerzy Twoje możliwości jeszcze bardziej!

Ultra-długa praca akumulatora

Wbudowane w słuchawki WH700NB akumulatory zapewnią Ci nawet do 68 godzin muzyki bez włączonej funkcji ANC oraz do 45 godzin kiedy jest ona włączona – to prawie dwie doby! Bateria jest już na wyczerpaniu, a Ty jesteś dopiero w połowie filmu? Podepnij słuchawki do ładowania jedynie na 10 minut, a zyskasz kolejne 8 godzin w czasie, których możesz obejrzeć nawet 4 filmy!

ANC, Active Noise Cancellation

Masz zły dzień i dla otuchy chcesz posłuchać muzyki, ale hałasy wokół jeszcze bardziej pogarszają Ci nastrój? Włącz funkcję ANC, dzięki której wszystkie szumy czy gwar zostaną zniwelowane, a Ty będziesz mógł odetchnąć i spokojnie zanurzyć się w muzyce. 

 

DNN, Deep Neural Network

Jest to funkcja dzięki, której rozmowy z pomocą słuchawek WH700NB będą przebiegać gładko. Ta precyzyjna technologia wychwytuje Twój głos nawet z hałasu i sprawia, że jest on wyraźnie słyszalny dla Twoich rozmówców. Ciągłe powtarzanie się jest frustrujące, ale z funkcją DNN to już przeszłość!

Bezprzewodowe połączenie

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH700NB wyposażone są w moduł Bluetooth w wersji 5.3, z pomocą którego możesz łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami takimi jak, smartfony, laptopy czy komputery. Co więcej, nie musisz ograniczać się tylko do jednego – łącz się z dwoma urządzeniami jednocześnie i przełączaj się wygodnie między nimi! Co więcej, słuchawki posiadają 4 klawisze, z pomocą których możesz kontrolować odtwarzanie, dostępne tryby, głośność i nie tylko! Nie musisz już sięgać po telefon, w dodatku może on znajdować się nawet 10 metrów od Ciebie, a muzyka wciąż będzie grać!

Wybierz dla siebie odpowiedni tryb

Jesteś zapalonym graczem i wysoko cenisz płynną synchronizację między obrazem a dźwiękiem? Z trybem gamingowym wygrywanie będzie łatwiejsze niż dotychczas! Opóźnienie na poziomie 0.08s zapewni, że nic Cię nie zaskoczy! Gry nie są dla Ciebie i wolisz sport czy podróże? W tym wypadku tryb ambient to najlepszy wybór jeśli chcesz słuchać muzyki i wciąż pozostać w kontakcie z otoczeniem. 

 

Lekkie i kompaktowe

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH700NB dzięki swojej lekkiej wadze wynoszącej jedynie 271g i składanej konstrukcji doskonale sprawdza się w podróżach na koniec świata, ale także do pracy czy szkoły, ponieważ z łatwością zmieszczą się do plecaka, aby towarzyszyć Ci w momentach wyjątkowych jak i umilać codzienność. 

 

Z aplikacją zyskasz jeszcze więcej

Dzięki aplikacji Edifier Connect poszerzysz możliwości swoich słuchawek, zyskując dostęp do ustawień equalizera (EQ), dźwięków wspomagających relaks, możliwości ustawień przycisków na słuchawkach i nie tylko! Odkryj co jeszcze możesz zyskać z aplikacją Edifier Connect! 

 

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelWH700NB
KolorCzarny, beżowy
Możliwość składaniaTak
PrzyciskiTak, 4
ZłączeUSB-C
BluetoothV5.3
Protokoły BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
Dystans>10m
Pojemność akumulatora500mAh /3.7V
DNNTak
ANCTak
Czas pracy bez ANC68h
Czas pracy z ANC45h
Czas ładowania2h
MikrofonTak
Wrażliwość mikrofonu-32dB±3dB
Waga271g
Kodowanie audioSBC
Impedancja32Ω
Pasmo przenoszenia20Hz-20KHz
Głośnik40mm dynamiczny