WH950NB Black

Zanurz się w świecie muzyki z Edifier WH950NB. Słuchawki bezprzewodowe zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne, które gwarantują bogaty w szczegóły dźwięk. Zapewniają hybrydową redukcję szumów ANC, eliminując hałas otoczenia. Wbudowane mikrofony umożliwiają wygodne prowadzenie rozmów, a wytrzymałe akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia. Co więcej, wyróżniają się składaną konstrukcją i oferują specjalną funkcję chroniącą słuch.

Najwyższa jakość dźwięku

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB oferują imponujące brzmienie, pozwalając Ci odkrywać ulubione utwory na nowo. Posiadają wbudowane kodeki LDAC i certyfikat Hi-Res Audio, co oznacza, że zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Ponadto zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm, co pozwoli Ci cieszyć się krystalicznie czystym i bogatym w szczegóły brzmieniem.

Długi czas pracy

Nie obawiaj się, że słuchawki rozładują się zbyt szybko! Edifier WH950NB pracują przez około 34 h – jeśli korzystasz z funkcji ANC lub 55 h, gdy ją wyłączysz. Co więcej, zostały wyposażone w akumulator o pojemności 480 mAh, a dzięki opcji szybkiego ładowania wystarczy 10 min ładowania, by pracowały przez następne 7 h. Aby w pełni je naładować, potrzebujesz około 1.5 h.

Słyszysz to, co chcesz

Nie przejmuj się hałasem otoczenia! Słuchawki bezprzewodowe Edifier obsługują hybrydową technologię ANC, która eliminuje zbędny hałas, a Ty możesz się skupić na odsłuchiwanym podcaście lub audiobooku. Jeśli jednak wolisz pozostać w kontakcie z otoczeniem, skorzystaj z trybu Ambient Sound, który doskonale sprawdzi się na przykład na dworcu kolejowym, a Ty nie przegapisz ważnego komunikatu.

Swobodna komunikacja

Prowadź rozmowy przez telefon i ciesz się doskonałą jakością dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB zostały wyposażone w 4 mikrofony z funkcją redukcji szumów ENC. W rezultacie tłumią szum wiatru, zewnętrzny hałas i eliminują zakłócenia. Możesz zatem swobodnie rozmawiać przez telefon pośrodku miejskiej dżungli i mieć pewność, że Twoi rozmówcy Cię usłyszą.

Wygodna obsługa

Pobierz aplikację Edifier Connect i spersonalizuj pracę WH950NB. Z jej poziomu dostosujesz korektor dźwięku i wybierać między różnymi trybami pracy. Możesz też skorzystać z umieszczonych na słuchawce przycisków. Ponadto słuchawki zostały wyposażone w timer, funkcję automatycznego wyłączania, jak i bezpiecznego odtwarzania, ograniczając maksymalne natężenie do 85 dB. Dodatkowo specjalnie dla użytkowników systemu Android jest dostępna opcja Google Fast Pair dla szybkiego sparowania słuchawek z urządzeniem oraz sprawdzenie ich ostatniej lokalizacji.

Dostosuj działanie słuchawek do własnych potrzeb

Edifier WH950NB oferują 3 tryby odtwarzania, między którymi możesz swobodnie przełączać zarówno z poziomu aplikacji, jak i słuchawki. Tryb Music jest odpowiedni do codziennego użytkowania i słuchania muzyki, a tryb Game minimalizuje opóźnienie do 80 ms, dla jeszcze większej immersji. Natomiast tryb Theatre jest kombinacją dźwięku przestrzennego i profesjonalnie dostosowanego Equalizera, dzięki czemu poczujesz się jak w kinie. Co więcej, w aplikacji dostępne są 2 gotowe presety Equalizera — klasyczny i dynamiczny, jak i możliwość ich indywidualnej regulacji.

Przewodowo lub bezprzewodowo

Słuchaj tak, jak lubisz – słuchawki potrafią pracować zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo. Obsługują moduł Bluetooth w wersji 5.3, który oferuje stabilną i szybką transmisję sygnału do 10 m. Ponadto pozwalają na połączenie z 2 urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu możesz swobodnie przełączać odtwarzanie pomiędzy pracą na laptopie a rozmową na smartfonie. Ta funkcja dostępna jest zarówno dla połączenia Bluetooth, jak i za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Wybór należy do Ciebie!

Starannie przemyślana konstrukcja

Ciesz się niezrównanym komfortem przez długi czas. Słuchawki Edifier posiadają miękkie nauszniki z proteinowej skóry i pianki z pamięcią kształtu, dzięki czemu świetnie dopasowują się do uszu. Doskonale sprawdzą się w podróży dzięki składanej konstrukcji i dołączonego do zestawu etui. Co więcej, umieszczone na słuchawce przyciski pozwalają odbierać/odrzucać połączenia przychodzące, regulować głośność, pomijać utwory itp. Dodatkowo stalowe wykończenie i elegancki, minimalistyczny design sprawia, że będą pasować niemal do każdej stylizacji.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelWH950NB
Wersja Bluetooth5.3
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
Zasięg sygnału10 m
Czas odtwarzaniaz funkcją ANC:34 h, bez funkcji ANC: 55 h
Pojemność akumulatora480 mAh
Port ładowaniaUSB-C
Napięcie wejściowe5V/1A
Czas ładowania1.5 h
Waga296 ± 1 g
Kodeki audioLDAC,SBC
Przetwornikidynamiczne, 40 mm
Impedancja32Ω
SPL91 ± 3 dB
Pasmo przenoszenia20 Hz – 40 KHz
Czułość mikrofonu-34 dB
Wymiary193 x 169 x 82 mm
KolorBeżowy