X230

Głośniki 2.1 Edifier X230 będą doskonałym wyborem dla każdego gracza i nie tylko. Wyróżniają się mocą wyjściową (RMS) na poziomie 28 W i gwarantują doskonałą jakość dźwięku, co pozwoli Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce. Możesz też połączyć się z nimi na 3 sposoby – za pomocą portu AUX lub Line in, a także bezprzewodowo, przez Bluetooth. Na uwagę zasługuje również kolorowe podświetlenie LED z aż 6 różnymi efektami do wyboru. To idealne uzupełnienie Twojej strefy gracza!

Fantastyczna jakość dźwięku

Zapewnij sobie wymarzony poziom immersji i przenieś swoje doświadczenie gamingowe na nowy poziom. Głośniki X230 zostały wyposażone w dużą, 131-milimetrową jednostkę basową oraz 60-milimetrowy magnes. Mają także wzmacniacz cyfrowy klasy D TAS5711, który zapewnia większy zakres dynamiczny i szersze pasmo przenoszenia. Obsługują też cyfrowe przetwarzanie sygnałów (DSP). Wszystko to gwarantuje niesamowite bogactwo szczegółów i doskonały balans tonów wysokich, średnich oraz niskich.

Podłączysz je na 3 sposoby

Zyskaj wymarzoną swobodę. Głośniki Edifier X230 można podłączyć na 3 sposoby – na przykład przez port Line in lub AUX. Preferujesz bezprzewodowe rozwiązania? Połącz swoje urządzenia za pomocą Bluetooth 4.2 i ciesz się szybką, stabilną transmisją bez opóźnień! W ten sposób możesz sparować z głośnikami między innymi komputer, laptopa, tablet lub telefon. Wybór należy do Ciebie!

Prosta i wygodna obsługa

Głośniki X230 są wyjątkowo przyjazne użytkownikom. W górnej części subwoofera znajduje się niewielki panel z przyciskami, które zapewniają wygodny dostęp do najważniejszych funkcji. Za ich pomocą możesz nie tylko włączać i wyłączać urządzenia, ale też na przykład regulować głośność, zmieniać efekty świetlne i rozpoczynać parowanie przez Bluetooth. Na uwagę zasługuje także kolorowy wskaźnik, który dostarczy Ci informacji o wybranym źródle dźwięku. Z tyłu subwoofera znajduje się również pokrętło umożliwiające dostosowanie basu.

6 efektów świetlnych do wyboru

Daj się zaskoczyć nie tylko wysoką jakością dźwięku, ale też oryginalnym designem modelu X230. Zarówno subwoofer, jak i głośniki zostały wyposażone w kolorowe podświetlenie LED, które pozwoli Ci zwiększyć immersję podczas rozgrywki i stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoim pokoju gracza. Do dyspozycji masz również aż 6 efektów świetlnych, między innymi Red Alert czy Battlefield. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w różnych scenariuszach.

Udoskonalona konstrukcja

Subwoofer X230 został wyposażony w solidną obudowę wykonaną z płyty pilśniowej MDF, co w połączeniu z jego starannie przemyślaną konstrukcją pozwala cieszyć się wzmocnionym, głębokim basem. Co więcej, wchodzące w skład zestawu urządzenia są wyjątkowo trwałe i wyróżniają się stylowym, nowoczesnym wzornictwem. Wewnątrz siatkowej osłony subwoofera i głośników satelitarnych umieszczono też specjalną ikonę, która świetnie komponuje się z ich podświetleniem i nadaje im jeszcze ciekawszy charakter.

Specyfikacja

Model

X230

Kolor

Czarny

Moc wyjściowa

Satelity: 5x 11 W; Subwoofer: 38 W;

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dBA

Moc całkowita (szczytowa)

Głośniki satelitarne: 14 W + 14 W; Subwoofer: 28 W;

Moc wyjściowa (RMS)

Głośniki satelitarne (tony średnie - wysokie): 7 W + 7 W; Subwoofer: 14 W;

Pasmo przenoszenia częstotliwości

Głośniki satelitarne: 210 Hz - 18 kHz; Subwoofer: 53 Hz - 240 Hz;

Stosunek sygnału do szumu

Głośniki satelitarne: ≥80 dB (A); Subwoofer: ≥80 dB;

Wejście audio

AUX, Line in, Bluetooth

Obsługa

Panel z przyciskami, pokrętło do regulacji basu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *