Top 5 najlepszych piosenek treningowych dla Ciebie

Czasami zmotywowanie się do ćwiczeń może być trudne. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie piosenki, które pomogą Ci w kontynuowaniu treningu. Od Bon Jovi przez Taylor Swift i Beyoncé po Imagine Dragons, niezależnie od tego, czy lubisz pop, country, hip hop czy rock, ta lista najlepszych piosenek treningowych rozbudzi Cię w napięciu. Nie zapomnij zabrać zestawu słuchawkowego lub przenośnego głośnika, aby utrzymać adrenalinę!

1. “God Is a Dancer,” Tiësto and Mabel

God Is a Dancer, singiel Tiesto i Mabel, to kawałek współczesnego popu zmieszanego z inspirowanymi house’em lat 90. Tiesto. Nadaje się do każdego treningu.

2. “Jungle,” X Ambassadors feat. Jamie N Commons

Jest to piosenka klaszcząca w dłonie i tupiąca stopami z palącą gitarą zespołu rockowego X Ambassadors oraz brytyjskiego piosenkarza i autora piosenek Jamiego N Commonsa. Z pewnością powinien załatwić sprawę na treningu.

3. “Mic Drop (Steve Aoki Remix),” BTS

„MIC Drop (Steve Aoki Remix)” to pełnowymiarowa edycja piosenki BTS „MIC Drop (Steve Aoki Remix).” To jeden z mocniejszych utworów południowokoreańskiego boysbandu wydany 24 sierpnia 2018 roku.

4. “Giant,” Calvin Harris feat. Rag’n’ Bone Man

„Giant” to pierwszy singiel szkockiego DJ Calvina Harrisa w 2019 roku i jego pierwsza współpraca z Rag’n’Bone Man. W tle słychać śmiałe klaksony i uduchowiony rytm, idealną piosenkę do chodzenia na siłownię.

5. “Trampoline,” SHAED feat. ZAYN

Trampoline, singiel amerykańskiego trio popowego niezależnego, Shaeda i Zayna. Wydano 26 września 2019 na Photo Finish. To taneczno-popowy utwór, który ma mocny rytm.