TWS

Edifier X5

Edifier X5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku dzięki kodekowi aptX i mogą pracować nawet do 6 godzin na jednym ładowaniu.

Sprawdź »
TWS

Edifier X3

Czas pracy do 5 godzin po jednym naładowaniu oraz wodoodporność IPX5 sprawiają, że idealnie nadają się do stosowania na co dzień.

Sprawdź »
Edifier W200T Mini
TWS

Edifier W200T Mini

Lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe Edifier W200T Mini zostały wyposażone w przetworniki 13 mm, dzięki którym zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Sprawdź »
TWS

Edifier TWS200

Bezprzewodowe słuchawki TWS200 zostały wyposażone w głośniki 13 mm, dzięki którym zapewnią Ci fantastycznej jakości.

Sprawdź »
TWS

Edifier TWS1 Pro

Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz. Słuchawki bezprzewodowe Edifier TWS1 Pro zapewniają do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

Sprawdź »
TWS

Edifier TWS1

Bezprzewodowe słuchawki TWS1 sprawią, że niemal dosłownie zatracisz się w muzyce. Dzięki ergonomicznej konstrukcji są wygodne w użytkowaniu.

Sprawdź »
Edifier TWS1
TWS

Edifier TWS1

Słuchawki TWS Edifier TWS1 (czarne) Bezprzewodowe słuchawki TWS1 sprawią, że niemal dosłownie zatracisz się w muzyce. Dzięki ergonomicznej konstrukcji są niesamowicie wygodne w użytkowaniu. Czas

Sprawdź »
TWS

Edifier TWS X6

Słuchawki Edifier X6 mają stopień ochrony IP54, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi mogą pracować do 5 godzin na jednym ładowaniu.

Sprawdź »
Edifier TWS X2
TWS

Edifier TWS X2

Słuchaj swoich ulubionych piosenek w najwyższej jakości, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Edifier X2 zostały wyposażone w przetworniki 13 mm i obsługują nowoczesne łącze Bluetooth 5.1.

Sprawdź »
TWS

Edifier TWS NB2 Pro

Ciesz się naturalnym, krystalicznie czystym dźwiękiem. Słuchawki zostały wyposażone w kompleksową membranę 10 mm i obsługują kodek audio AAC.

Sprawdź »