Z muzyką we dwoje

Konkurs walentynkowy

Konkurs

Z muzyką we dwoje

Walentynki, czyli święto zakochanych. Nie znamy pary, która nie miałaby swojej wyjątkowej piosenki. Może to utwór podczas pierwszego pocałunku? A może coś z weselnego pierwszego tańca?

Zasady konkursu są bardzo proste: podzielcie się utworem, który w Waszym związku znaczy najwięcej i opiszcie jego historię. Do wygrania mamy 2 zestawy muzyczne – 2x Głośnik Edifier MP120 oraz 2x słuchawki Edifier TWS Edifier X5 white.

Konkurs

Napiszcie autora oraz tytuł utworu, który w Waszym związku znaczy najwięcej i opiszcie dlaczego ten utwór jest dla Was tak ważny.

Autorzy dwóch najciekawszych komentarzy zostaną nagrodzeni jednym z zestawów nagród.

Zwycięzców poinformujemy w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook po zakończeniu konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy od 30.01.2023 do 13.02.2023.

Do wygrania ZEStAWY

2 x Edifier MP120

Lekki i przenośny głośnik bezprzewodowy Edifier MP120 wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową RMS 4 W + 4 W i pozwala odtwarzać muzykę na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub z karty TF. Wyróżnia się także długim czasem pracy sięgającym 19 godzin na jednym ładowaniu.

2 x Edifier TWS X5 White

Bezprzewodowe słuchawki Edifier X5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku dzięki kodekowi aptX i mogą pracować nawet do 6 godzin na jednym ładowaniu. Łącze Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną transmisję sygnału, a redukcja szumów CVC 8.0 pozwala wygodnie rozmawiać przez telefon nawet w hałaśliwym otoczeniu. Obsługę słuchawek ułatwiają wbudowane panele dotykowe.